КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 200593

Стресс-серфинг. Как перестать бояться стресса и обратить его себе на пользу

Мягкая обложка 120 грн
Автор: Іван Кирилов
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпіна: саморозвиток
ISBN: 978-5-9614-2516-1,  

 

 
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 304
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 120х165 мм (середній формат)
Рік першого видання: 2019
120 грн
Є в наявності

Цитата

Більшість учасників групових та індивідуальних тренінгів по стрес-серфінгу відзначають, що на них найбільше вплинуло усвідомлення того, що стресу не варто уникати і з ним не потрібно боротися, що він може стати об'єктом цікавості і захопленого експериментування. Значення цього, здавалося б, простого досягнення не варто недооцінювати. Нещодавно були опубліковані результати дослідження (Keller A. et al., 2011), яке велося протягом восьми років і охопило 28 753 особи. Виявилося, що якщо ваше життя повне стресів, але ви не боїтеся їх, то ваші шанси на виживання трохи краще, навіть ніж у тих, хто живе спокійним життям. Зате стрес в сукупності з вірою в його небезпеку збільшує ризик передчасної смерті на 43%. Іншими словами, не настільки небезпечний сам стрес, як страх перед ним.


Про що книга «Стрес-серфінг: Стрес на користь і в задоволення»

Стрес - ваша природна реакція на будь-які зміни. Це універсальний механізм виживання. Чинити опір стресу так само марно, як боротися з поганою погодою. Але у вас, як не дивно, є вибір: боротися до знемоги, впадати в депресію, уникати труднощів або змушувати їх працювати на вас.

Стрес може стати джерелом енергії, натхнення, надпродуктивної і навіть щастя.

Унікальна авторська стратегія стрес-серфінгу допоможе вам розвинути свою емоційну компетентність і фізичну стійкість до стресів, оволодіти навичками усвідомленості і аутотренінгу. Озброївшись багатим арсеналом нестандартних Лайфхаків і психологічних прийомів, ви зможете використовувати стрес, щоб поліпшити якість життя і ще стрімкіше рухатися вперед і вгору.

Чому книга «Стрес-серфінг: Стрес на користь і в задоволення» гідна прочитання

Книга пропонує унікальний, авторський погляд на проблему стресу. Суть в тому, що зі стресом боротися не треба, а моменти, коли виникає стрес, слід використовувати для вдосконалення. Адже стрес мобілізує енергію людини, і при належному тренуванні можна навчитися цю енергію спрямовувати не на руйнування, не на порожнє занепокоєння, як зазвичай, а на творення, самовдосконалення.

Хто автор

Іван Кирилов - лікар-психотерапевт і сeрфер, кандидат медичних наук і мандрівник, корпоративний тренер і пристрасний кухар, коуч і інтелектуальний провокатор, невиправний хуліган і харизматичний спікер. Уже понад 20 років допомагає людям справлятися з кризами, домагатися успіху, знаходити баланс в повсякденному житті і насолоджуватися кожним її миттю.
Ефективність концепції і тренінгів «Стрес-серфінгTM» вже змогли оцінити тисячі людей у ​​всьому світі, співробітники і керівники російських і міжнародних компаній. Серед них British American Tobacco, Citibank, Deutsche Bank, DuPont, Johnson & Johnson, KPMG, Novartis, ThyssenKrupp, ВТБ, ВТБ 24, НЛМК, «Газпром нафта», Сбербанк, «Сколково» і інші.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують