Артикул: 705443

Стратегії і тактики спілкування

Автор: Патрік Кінґ
Видавництво: #книголав
ISBN: 978-966-97610-3-3,  

 

 
Оригінальна назва: Conversation Tactics: Strategies to Charm, Befriend, and Defend
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 128
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Українська
Формат : 110х165 мм (малий формат)
Наклад: 2000
Перекладач: Маріанна Восковнюк
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2017
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Ви не знаходите аргументів під час дискусії? Раптово втрачаєте дар мови? Ви хочете побудувати міцні зв’язки та дружні взаємини? Або, нарешті, навчитися захищати себе й не бути ганчіркою?

У цій книзі ви дізнаєтеся про 18 потужних методів, які можуть бути використані для всього під сонцем. Ось лише деякі з них:

  • заприязнитися з потрібною людиною;
  • причарувати незнайомця (-ку);
  • «прокачати» харизму та навчитись ефективно сперечатися;
  • захиститися від упередженої критики та «брудних» трюків.

Про автора

Патрік Кінґ є фахівцем із соціальної взаємодії та коучем із діалогового навчання в Сан-Франциско, штат Каліфорнія. Вважається автором #1 на Amazon у жанрі нон-фікшн зі знайомств і взаємин.

Після багаторічної праці з клієнтами він вирішив конкретизувати свій внутрішній монолог і виявив, що у нього є чим поділитися з іншими.

Патрік Кінґ зосередився на використанні свого унікального емоційного інтелекту і розуміння людської комунікації, щоб зламати емоційні бар'єри, вселити упевненість і забезпечити людей інструментами, необхідними для досягнення успіху.

Відгуки про книгу

Посібник був схвально сприйнятий поціновувачами бізнес-літератури, зокрема, журнал Forbes зауважив, що «Патрік Кінґ вчить, як підготуватися до важких розмов таким чином, щоб дійти позитивного результату для обох сторін. За правильного алгоритму, Кінґ стверджує, що протистояння може бути позитивним, пасивно-агресивна поведінка буде зведена до нуля, а довіра і повага зростатимуть».

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре