КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 102022

Стив Джобс. Удивительные личности для детей

Автор: Анна Китаєва
Видавництво: «Агенство «IPIO»
Серія: Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей
ISBN: 978-617-7453-48-1,  978-617-7342-08-2

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 144
Палітурка: Обкладинка з клапанами
Мова видання: Російська
Формат : 170х226 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Додатково: Кольорові ілюстрації
Вікові обмеження: 8+
Рік першого видання: 2016
Мова видання:
195 грн
Є в наявності

Про книгу

Хто надихав Стіва Джобса? Яку ще всесвітньо відому компанію створив Джобс, крім Apple? Чим цікавився Стів крім точних наук? Про це всім ви дізнаєтеся, прочитавши захоплюючу біографію про знаменитого на весь світ творця техніки Apple.

У книзі описано життя новатора IT-технології, творця одного з найвідоміших брендів, геніального оратора, талановитого керівника, натхненника для мільйонів, людини, яка змінила світ!

Історія, розказана в цій книзі, буде корисна для кожного члена сім'ї. Книга-біографія «Стив Джобс» - різнобічна книга, в ній можна почерпнути знання і цікаві факти з різних областей. Книга захопить і дорослого, і дитину, її цікаво читати і разом, і самостійно, з нею цікаво проводити дозвілля. В кінці кожного розділу є питання-вправи, які не тільки допоможуть запам'ятати важливу інформацію, а також спонукають до роздумів, що потрібно зробити, щоб опинитися першим, як Стів Джобс.

З книги ви дізнаєтеся, що завдяки тязі до науки, Джобс ще в дитинстві відрізнявся нестандартним мисленням, приклад Джобса і інших сильних особистостей в історії доводять, що людина, яка мислить не так як всі, може вплинути на цілий світ і домогтися найбільшого прогресу. Не завжди Джобсу щастило, не завжди все виходило з першого разу, але він ніколи не боявся почати з нуля і йшов за покликом серця і інтуїції.

Серія «Дивовижні особистості для дітей» - це унікальні мотиваційні книги, які сприяють особистісному зростанню дитини. У серії зібрані біографії найуспішніших людей світу, які багато досягли завдяки наполегливій праці і невичерпній вірі в себе.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
3 книги на вибір