Автор Стівен Штроґац (Steven Strogatz)

Автор Стівен Штроґац (Steven Strogatz)

Стівен Штроґац здобув визнання в багатьох міждисциплінарних галузях прикладної математики, зокрема в математичній біології. Зробив значний внесок до вивчення нелінійних систем, синхронізації динамічних систем та теорії мереж.

Випускник Прінстонського університету, стипендіат премії Маршалла у Триніті-коледжі, професор математики в Корнелльському університеті та кандидат з прикладної математики в Гарвардському університеті. Лауреат багатьох престижних премій, автор науково-популярної літератури та колумніст Нью-Йорк Таймс.

Штроґац здобув визнання в багатьох міждисциплінарних галузях прикладної математики, зокрема в математичній біології. Зробив значний внесок до вивчення нелінійних систем, синхронізації динамічних систем та теорії мереж.

Свої наукові погляди та ідеї у сфері прикладної математики автор виклав у низці дослідницьких книг: Nonlinear Dynamics and Chaos: with Applications to Physics, Biology, Chemistry, and Engineering (1994), Sync: The Emerging Science of Spontaneous Order (2003), The Calculus of Friendship: What a Teacher and a Student Learned About Life While Corresponding About Math (2009), The Joy of x: A Guided Tour of Math, from One to Infinity (2012).
Детальніше: https://nashformat.ua/all-products/avtor-stiven-shtrogats