КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 84454
Бестселер

Стартап по Кавасаки. Проверенные методы начала любого дела

Автор:
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-7155-7,  978-5-9614-6164-0; 978-5-9614-5794-0

 

 
Оригінальна назва: Art of the start 2.0: The Time-Tested, Battle-Hardened Guide for Anyone Starting Anything
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 331
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170х215 мм (середній формат)
Тип видання: 3-е видання
Рік першого видання: 2018
366 грн
Є в наявності

Цитати

Що стосується стартапів, то я встиг не раз наступити на всі зберігаються там граблі, що там зберігаються. Пора, як кажуть комп'ютерники, «зберегти дамп пам'яті» - записати все, що мені відомо. За ці знання я розплачувався синцями і шишками, зате вам випадає шанс не повторювати моїх помилок. Моя мета проста і ясна - полегшити життя підприємцю, тобто вам.

Про що книга «Стартап по Кавасакі: Перевірені методи початку будь-якої справи»

Це інструкція по створенню стартапу від культового автора. У ній Гай Кавасакі ділиться секретами перетворення ідеї в ефективну компанію. Його мета - допомогти вам створити щось велике, не вдаваючись до теорії і непотрібних деталей і отримавши при цьому всі необхідні знання. Немає сенсу в радах «як не допустити помилки» - ви все одно їх допустите. Набагато цікавіше з'ясувати, як утриматися на плаву і почати, нарешті, рости після того, як ви помилилися.

Кавасакі любить повторювати, що підприємець - це не робота, а стан розуму. Налаштуватися на цей стан вам допоможе «Стартап по Кавасакі».

Чому книга «Стартап по Кавасакі» гідна прочитання:

  •     Це головна книга в кар'єрі будь-якого, хто хоче заснувати свій бізнес і швидко змусити його приносити прибуток.
  •     У ній стільки здорового глузду і конкретики, що вона стане в нагоді не тільки тим, хто затіяв новий додаток або офлайновий бізнес, але кожній людині, яка обмірковує якийсь проект.
  •     Кавасакі не любить порожніх розмов і розлогих роздумів. Все чітко і по справі - ви зможете відразу приступити до розвитку своєї справи.


Хто автор

Гай Кавасакі - найбільш зухвалий венчурний капіталіст Кремнієвої долини. Всі знають його по роботі в Apple: саме йому як головному євангелісту компанії ми зобов'язані повальної модою на "яблучну" техніку. Після роботи в Купертіно Кавасакі інвестував в десятки стартапів (в тому числі в мегауспішний онлайн редактор картинок Canva), став обличчям Mercedes і професором в Берклі (Каліфорнія).

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре