Артикул: 859532

Стартап-гайд: Как начать и… не закрыть свой интернет-бизнес

Автор: Маргарита Зобнина
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6798-7,  

 

 
Рік видання: 2018
Мова видання: Російська
Рік першого видання: 2018
Товар закончился
Немає в наявності

Про що книга
Стартап-гайд поєднує в собі практичні рекомендації та інструменти для створення інтернет-стартапу - від виникнення ідеї до практичного втілення, виведення на ринок і потужної розкрутки. Автори книги - провідні експерти венчурного ринку і успішні російські стартапери, які мають величезний досвід роботи в своїх областях, дають цінні рекомендації тим, хто хоче вивести свій стартап на рівень великого бізнесу.
Автори діляться з читачами суто практичною інформацією, даючи короткі і чіткі поради по всіх ключових аспектах створення інтернет-компанії: як зробити з ідеї продукт, який буде затребуваний вашою аудиторією; як набрати клієнтів і привчити їх платити за ваш товар або послугу; як будувати і масштабувати бізнес-модель; як формувати правильну команду - і багато іншого.
Книга буде безцінним джерелом знань для менеджерів і власників стартапів. Дотепні ілюстрації відомого мережевого художника Duran допоможуть цій найважливішій інформації краще закріпитися в пам'яті.

Чому книга гідна прочитання
Це справжній звід правил від провідних російських гуру стартапа і венчурного інвестування; такі гучні імена, як Сергій Білоусов, Олена Володимирська, Ігор Рябенький, здатні багато чого сказати кожному стартаперів. І таких імен в книзі два з половиною десятка!
Ви дізнаєтеся про те, як грамотно почати і правильно розвинути свій інтернет-бізнес в Росії;
Вивчивши всі розділи стартап-ГАЙДА, ви зможете не допустити помилок, властивих більшості стартаперів;
Маючи в активі таку прекрасну "шпаргалку", ви навчитеся справлятися з найскладнішими завданнями, неминуче виникають на різних етапах розкрутки проекту.

Хто автори
Стартап-гайдів - це перше в Росії видання тематичної добірки статей провідних російських експертів, що виходить під егідою Фонду розвитку інтернет-ініціатив (ФРІІ) - однієї з головних вітчизняних стартаперскіх майданчиків. Упорядником і редактором цього унікального збірника стала Маргарита Ренатовна Зобнина, доцент НДУ ВШЕ.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре