Артикул: 80641
Бестселер

Стартап. Настольная книга основателя

Автор: Стів Бланк, Боб Дорф
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6035-3,  978-5-9614-5462-8

 

 
Дод.автор: Боб Дорф
Оригінальна назва: The Startup Owner's Manual
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 616
Палітурка: Тверда палітурка
Формат : 205х260 мм (великий формат)
Наклад: 2 500
Перекладач: Т. Гутман, И. Окунькова, Е. Бакушева
Тип видання: 5-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Вікові обмеження: 0+
Рік першого видання: 2012
Товар закончился
Немає в наявності

цитати

Цю книгу повинен прочитати кожен, хто хоче насолоджуватися успіхом, а не дивитися на блискавичну смерть свого стартапу.
Олександр Остервальдер,
автор бестселера «Побудова бізнес-моделей»


Кожен день в кожній країні народжуються сотні і тисячі нових бізнесів. Тільки мало хто доживає до точки беззбитковості. Як опинитися в числі переможців, а не в числі невдах-лузерів? Прочитайте про це на сторінці 29, а також на кожній наступній сторінці. Ця книга - покрокова інструкція, що робити і чого не робити, створюючи свою компанію. Унікальна квінтесенція досвіду, що відкриває очі навіть професіоналам.
Давид Ян,
к.ф.-м.н., голова ради директорів і засновник компанії ABBYY

Про що книга «Стартап: Настільна книга засновника»

Це справжня енциклопедія для всіх підприємців, що відкриває секрет успіху стартапів - революційну методику розвитку споживачів Стіва Бланка. Вам треба якомога раніше вийти з офісу, щоб переглянути свою бізнес-модель на реальних споживачах, вносячи в первинну ідею зміни, іноді вельми значні, а потім знову вийти і перевірити нову модель - і ніколи не припиняти цей процес ітерацій. Книга Стіва Бланка і Боба Дорфа не тільки описує самий передовий досвід створення стартапів, але і дає чітку методику того, як створюються нові бізнеси, крок за кроком.

Чому книга «Стартап» гідна прочитання

  •     Це самий фундаментальний і авторитетний курс в світі по створенню і управлінню стартапом.
  •     Автори розробили унікальну методику розвитку споживачів, яка допоможе вам досягти успіху.
  •     Методика, створена Стівом Бланком і розвинена Бобом Дорф, вже допомогла тисячам підприємців у всьому світі.
  •     У книзі даються окремі рекомендації як для товарів, що продаються через традиційні канали збуту, так і для продажу через Інтернет і мобільні канали.
  •     Книга доповнена кейсом з російської практики, який наочно доводить, що запропонована методика працює і в нашій країні.


Для кого ця книга

Цю книгу варто зачитати до дірок кожному, хто вже відкрив свою справу або тільки думає про це. У вас не вийде уникнути помилок, але автори розкажуть, як мінімізувати їх шкоду.

хто автори

Стів Бланк - творець концепції розвитку споживачів (Customer development), експерт інноваційно-технологічного бізнесу, серійний підприємець, за плечима якого величезний досвід роботи в високотехнологічних компаніях США і створення восьми успішних стартапів. Автор бестселера The Four Steps to the Epiphany і творець блогу steveblank.com, обов'язкового до прочитання серед підприємців. Входить в десятку найвпливовіших людей Кремнієвої долини.

Боб Дорф - досвідчений підприємець, засновник шести стартапов.Еще підлітком почав свою підприємницьку діяльність. Вніс істотний внесок в розробку концепції розвитку споживачів (Customer development). В даний час консультує початківців стартаперів та викладає в Колумбійської школі бізнесу.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре