КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 200629

Стареть не обязательно! Будь вечно молодым (или сделай для этого всё возможное)

Мягкая обложка 162 грн
Автор: Білл Гіффорд
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Стиль життя
ISBN: 978-5-9614-2562-8,  978-5-9614-5134-4

 

 
Оригінальна назва: Spring Chicken: Stay Young Forever (or Die Trying)
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 526
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 120х165 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Рік першого видання: 2019
162 грн
Є в наявності

Про що книга «Старіти не обов'язково! Будь вічно молодим (або зроби для цього все можливе) »

Тема продовження життя дуже цікавила людей в усі часи. І в наші дні вона знаходиться в фокусі провідних вчених світу. Як зуміти прожити максимально довго і навіть в глибокій старості зберігати енергію, рухливість, життєлюбність і здоровий глузд? Які зміни з віком відбуваються з нашим організмом? Що за недуги підступно підстерігають людей похилого віку і що з цим можна зробити? Які засоби продовження життя вже існують і чи зможе наука в найближчому майбутньому забезпечити радикальне продовження людського життя? Захоплююче, з добрим гумором і прикладами з життя автор розповідає про результати наукових досліджень в цій області і їх практичне застосування.

Чому книга «Старіти не обов'язково! Будь вічно молодим (або зроби для цього все можливе) »гідна прочитання
З процесами старіння рано чи пізно стикаються всі. Важливо розуміти, які саме недуги нас підстерігають і чим саме може бути викликана їх активізація. Автор розповідає про безліч досліджень, що проводилися в різний час - від давнини до наших днів-і розповідає про висновки, зроблені вченими. Ви дізнаєтеся, що вік дійсно не вирок: автор поділиться з вами своїми думками про те, як можна прожити довше, зберігаючи при цьому фізичну активність і ясність думки.

Автор
Білл Гіффорд - відомий американський науковий журналіст і публіцист, який пише редактор Outside magazine, Wired, Businessweek, Men's Health, Men's Journal, Slate і The New Republic. Він веде активний спосіб життя і обожнює свою матір, якій ось-ось виповниться 100 років і яка починає кожен свій день з солодкою здобної булочки. Білл збирається прожити не менш неї і рекомендує всім наслідувати його приклад, доводячи, що з віком перетворюватися в стару руїну зовсім не обов'язково!

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре