Артикул: 83768

Становление Стива Джобса. Путь от безрассудного выскочки до лидера-визионера

Автор: Брент Шлендер
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00057-787-5,  

 

 
Дод.автор: Рік Тетцелі
Оригінальна назва: Becoming Steve Jobs: The Evolution of a Reckless Upstart into a Visionary Leader
Рік видання: 2016
Кількість сторінок: 464
Палітурка: Тверда палітурка
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Наклад: 5 000
Перекладач: Михаил Попов, Павел Миронов
Додатково: Закладка-мотати
Серія: МИФ. Кругозор
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Про Стіва Джобса - одного з найвідоміших бізнес-лідерів усіх часів - виходило багато книг. Але ця не схожа ні на одну іншу.

Ця книга розбиває існуючі міфи і стереотипи про Стіва Джобса і відповідає на головне питання його життя і кар'єри: «Як молода людина, який був настільки безрозсудним і зарозумілим, що його вигнали з заснованої ним же компанії, зміг стати ефективнішим бізнес-лідером сучасності, візіонером , що змінив - без перебільшення - життя мільярдів людей? ».

Автори, користуючись доступом до величезної кількості ексклюзивної інформації, розповідають справжню історію звичайної людини, що здійснював помилки і прагнув до досконалості. Їх книга сповнена історій, розказаних людьми, що найкраще знали Джобса - його сім'єю і топ-менеджерами Apple, Pixar і Disney, в тому числі Тімом Куком, Джоні Айвом, Едді Кью, Едвіном Кетмеллом і іншими.

Крім того, один з авторів книги Брент Шлендер був знайомий зі Стівом Джобсом протягом 25 років і брав у нього безліч інтерв'ю, які лягли в основу біографії.

Це дуже насичена і інформативна біографія, яка змінить те, як ви дивитеся на життя Стіва Джобса. Це історія одного з найяскравіших людей нашого часу, який зумів поєднати невгамовну пристрасть і зрілий підхід до менеджменту, щоб створити одну з найкращих компаній в історії.

Для кого ця книга

Для всіх, кому цікава справжня і докладна історія життя Стіва Джобса.

про авторів

Брент Шлендер - один з перших хроніків революції персональних комп'ютерів, що писав про кожну значущу компанію і про кожного найважливішу людину в цій індустрії. Він писав про Стіва Джобса для Wall Street Journal і Fortune протягом десятиліть, брав у нього інтерв'ю і на протязі 25 років впритул спілкувався з героєм цієї книги.

Рік Тетслі - головний редактор журналу Fast Company. Пише про технології вже протягом двох десятиліть. Раніше він працював заступником головного редактора журналу Fortune і редактором тижневика Entertainment Weekly.

Цитати з книги

стереотипи
Кліше про те, що Стів Джобс був наполовину генієм, а наполовину засранцем, багато в чому грунтується на його вчинках протягом дев'яти років його першого перебування в Apple. Саме в ці роки найбільш яскраво проявилися його найсильніші і найслабкіші сторони.

презентації
Джобс щиро вірив, що ніхто краще за нього не може розповісти про новий продукт або про компанії в цілому. Це, загалом, була правда. Стів приголомшливо виступав в будь-яких умовах. Він вважав, що будь-яке інтерв'ю - це свого роду спектакль. Він мислив і говорив експромтами, не упускаючи жодної можливості прорекламувати Apple.

ідея
Якщо все піде за планом, розмірковував Джобс, новий гаджет стане найбільш продаваним електронним пристроєм «всіх часів і народів». Це буде розумний телефон з прямим виходом в інтернет. Назва для нього напрошувалося само собою. Звичайно, це буде iPhone.

Віра
Основна причина, по якій Стів вирішив зберегти Pixar в живих, полягала в тому, що, незважаючи на жахливі фінансові втрати, він не переставав вірити в цю крихітну групу геніїв.

Час і технології
Цей iPhone, що вмістилася у тебе в кишені, є точним еквівалентом суперкомп'ютера Cray XMP двадцятирічної давності, який коштував десять мільйонів доларів. У нього така ж операційна система, така ж швидкість, такий же обсяг пам'яті. І все це стисло до шестисот доларів. Ось він, той прорив, який здійснив Стів. Ось чим насправді є ці смартфони!

пристрасть
Все, що стосувалося роботи, було для Стіва глибоко особистою справою. Ця пристрасть вела його до інтуїтивних проривів, які, в свою чергу, рухали вперед всю електронну галузь. Але ця пристрасть мала і свій зворотний бік.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре