Артикул: 200082

Спотыкаясь о счастье (м'яка обкладинка)

Мягкая обложка нет в наличии
Автор: Деніел Ґілберт
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпина: психологія та філософія
ISBN: 978-5-9614-7001-7,  

 

 
Оригінальна назва: Stumbling on Happiness
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 278
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 120х165 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Перекладач: Інна Шаргородська
Вікові обмеження: 12+
Рік першого видання: 2018
Мова видання:
Товар закончился
Немає в наявності

Цитата

«Забудьте про йогу. Забудьте про ліпосакції. А також про трав'яні добавки, які обіцяють поліпшити вашу пам'ять, підняти настрій, зменшити обсяг талії, відновити волосяний покрив і продовжити потенцію. Якщо ви хочете бути щасливим і здоровим, вам слід випробувати нову методику. Вона здатна перетворити того роздратованого і недостатньо цінованого типа, яким ви зараз є, в благополучну і освічену особистість, якою ви завжди сподівалися бути .. »
Деніел Гілберт


Про що книга

Люди витрачають багато сил, енергії та ресурсів, щоб стати щасливими в майбутньому: на десятиліття вступають в іпотеку, мріючи про власне житло, беруть кредити під грабіжницькі відсотки заради комфорту у відремонтованому будинку, роблять кар'єру, надриваючись на роботі, щоб коли-небудь заробити на всі блага життя. Але в гонитві за майбутнім ми забуваємо про те, що можна і потрібно бути щасливими в сьогоденні.
У своїй чудовій і дотепною книзі, що стала для десятків тисяч людей в усьому світі справжнім керівництвом до дії, відомий гарвардський психолог Деніел Гілберт розповідає про те, чому наші прогнози про власне щастя в майбутньому не збігаються з реальністю.
Спираючись на теорії та факти з психології, когнітивної неврології, філософії і поведінкової економіки автор доводить нам, що щастя потрібно створювати в сьогоденні!

Чому книга гідна прочитання

  •     З неї ви дізнаєтеся, чому погоня за мрією часто цікавіше і яскравіше мрії здійснилася.
  •     Ви навчитеся не загадувати на майбутнє, а отримувати радість і задоволення від справжнього.
  •     Мудрі поради Деніела Гілберта допоможуть зрозуміти, що щастя, яке здається недосяжним, може перебувати на відстані витягнутої руки від вас.


Хто автор

Деніел Гілберт - професор психології Гарвардського універсітета.Володар численних нагород і премій за викладання і дослідницьку роботу. Його наукові дослідження неодноразово висвітлювалися The New York Times, Forbes, Money, CNN, U.S. News - World Report, The New Yorker, Scientifi c American, O: The Oprah Magazine, Psychology Today. Гілберт також відомий як автор фантастичних оповідань.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре