Артикул: 922296

Создайте личный бренд. Как находить возможности, развиваться и выделяться

Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00117-795-1,  

 

 
Рік видання: 2019
Мова видання: Російська
Рік першого видання: 2019
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Юрген Саленбахер досліджує роботи провідних фахівців в області бізнес-культури і пояснює, як розвинути творче мислення і зробити так, щоб вас стали помічати. Ця книга - покрокове керівництво по створенню особистого бренду для підприємців, команд і звичайних людей.

Ви дізнаєтеся, як зробити кар'єру, виділятися з натовпу і розбудити свої творчі здібності, щоб придумувати бізнес-ідеї. Окрема глава присвячена розвитку особистості: в ній є вправи і поради, які допоможуть визначити ваш потенціал, побачити цілі і завдання, стимулювати кар'єрне зростання.

У розділі по брендінгу дана структура, як побудувати візуальну ідентичність онлайн та офлайн. Ви зрозумієте, як працює інтернет-просування. Вивчіть маніфест Особистого творчого брендингу, а також список книг від Саленбахера. Побачите, що особистий бренд і творче мислення - то, що допомагає безперервно розвиватися і добиватися успіхів.

Від автора

Парадокс: зараз ми маємо набагато більше можливостей, ніж будь-коли раніше, але я не бачу, щоб люди ставали від цього щасливішим. У наявності загальне відчуття невпевненості. Багатьох моїх знайомих різного віку, статі, освіти і досвіду роботи або звільнили, або вони змушені дуже багато працювати, щоб забезпечити звичний рівень життя. Студенти тепер намагаються здобути дві вищі освіти в надії на те, що це гарантує їм успіх в майбутньому. Все начебто зависли в якомусь стані невизначеності, дивному перехідному періоді між минулим і майбутнім. Я називаю всіх нас поколінням невизначеності. Всі стикаються з одним питанням: «Що мені робити далі?»

Мені хотілося б поділитися з вами моєю відповіддю на це питання: всім нам потрібен Creative Personal Branding (особистий творчий брендинг). Чотири його основних складових - зміст, стиль, переконання і почуття такту. Він націлений на навчання креативному управління і допомагає вам відповісти на питання, куди рухатися, як туди дістатися і з ким. У цій книзі викладено методика, розроблена мною в останні десять років, яка допоможе:

 • усвідомити важливість креативності та творчого мислення, навчитися бачити або створювати можливості, концентруватися на нових способах мислення, відповідних місцю, матеріальним становищем і соціального оточення;
 • зрозуміти важливість того, що ви можете запропонувати світові, визначити свою роль, професійну область і пристрасть, а також побачити нерозривність своїх ідей, місії та цінностей;
 • усвідомити важливість методу позиціонування бренду, щоб відокремлювати себе від інших і вступати в комунікацію з самим собою онлайн і офлайн в часи інтернету і онлайн-репутації.

5 причин купити

 • Ви навчитеся будувати стратегію розвитку особистого бренду
 • Чи зможете використовувати креативне мислення в роботі
 • Виконайте вправи з розвитку бізнесу і особистого бренду
 • Освоїте новий світогляд креативного лідерства
 • Зрозумієте, як правильно використовувати зворотний зв'язок

Для кого ця книга

 • Для всіх творчих людей.
 • Для підприємців, яким важливо створити сильний особистий бренд.
 • Для всіх, хто хоче розвивати особистий бренд.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре