Артикул: 82728

Социальные медиа — это бред!

Автор: Брендон Мендельсон
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-500057-070-8,  

 

 
Оригінальна назва: Social Media Is Bullshit
Рік видання: 2014
Кількість сторінок: 272
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 2 000
Перекладач: Александр Вахненко, Михаил Табенкин
Додатково: Закладка-мотати
325 грн
Є в наявності

Про книгу

Ця книга на тлі інших численних праць маркетологів про соціальні медіа стоїть осібно. Вона не звеличує соціальні мережі, а, навпаки, розвінчує міф про їх всемогутності. Як говорить сам автор, «ця книга - екскурсія по фабриці дурниць». Якщо вірити новоявленим експертам, інтернет-гуру, маркетологам і ЗМІ, то можна подумати, що соціальні медіа - друге пришестя месії. Вони здатні вивести ваші методи просування продукту і взаємодії з клієнтами на новий рівень і дати потужний поштовх вашому бізнесу. Соціальні медіа - це все для зростання бізнесу, стверджують маркетологи. Журналіст і громадський критик Брендон Мендельсон вміло руйнує цей міф. Він показує, чому соціальні медіа стали настільки популярні серед маркетологів і хто насправді виграє від поширення і вкорінення цього міфу. Він аналізує популярні «історії успіху в соціальних медіа» і пояснює, як влаштовані соцмережі. Мендельсон також пояснює, чому численні друзі в Facebook і передплатники в Twitter нічого не значать для вас і вашого бізнесу без старомодних зв'язків і контактів в реальному світі. Соціальні медіа - це маячня. Ця книга допоможе вам не попастися на їх вудку, заощадити ваші гроші, уникнути помилок і дасть вам практичні знання, необхідні для розвитку вашого бізнесу.

Для кого ця книга

Для власників малих і середніх бізнесів, які бажають знати всю правду про потенціал соціальних медіа для розширення бізнесу.

фішка книги

Критичний погляд на галас навколо соціальних мереж, проникливі спостереження і дотепні коментарі автора, підкріплені фактами, цифрами і цитатами.

Від автора

Ця книга - дотепний, неупереджений погляд на міф про соціальні медіа, на людей, що підживлюють його, і просто єдиний посібник з маркетингу, яке вам потрібно. Я поясню, чому «соціальних медіа» в трактуванні маркетологів не існує. Ми також вивчимо учасників індустрії маркетингу, які допомагають цим міфом вкоренитися. Розглянемо механізми, за допомогою яких ця єресь поширюється, і те, що я називаю «економікою дурниці». Зрештою, ми познайомимося з основами маркетингу, необхідними кожному. За всі ці роки я купив сотні книг і виявив, що в них вкрай рідко є хоч щось вартісне або нове. Ця книга відрізняється від інших. Я розповім вам правду, заощаджу гроші і, сподіваюся, зможу розвеселити. Twitter, Facebook і YouTube - всього лише платформи. Вони не погані і не хороші, не ефективні і не приносять користі. Однак ми дозволили створити навколо них міф, який стверджує інше. Згідно з ним нам достатньо взяти на озброєння Велику шістку платформ для соціальних медіа (Facebook, Twitter, Foursquare, LinkedIn, YouTube, Tumblr), і всі наші проблеми вирішаться. А компанії і маркетологи, які проштовхують цей міф, тим часом набивають свої кишені. Маркетологи - нав'язуючи компаніям і особисто вам всілякі дурниці, а компанії - продаючи ваші дані іншим.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре