КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 13286

Сочинения в 6 томах. Том 4. Огонь изнутри. Сила безмолвия

Автор: Карлос Кастанеда
Видавництво: «СОФИЯ»
ISBN: 978-5-906749-19-2,  

 

 
Оригінальна назва: The Fire From Within. The Power of Silence
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 512
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 130х200 мм (середній формат)
Наклад: 5000
Серія: КАСТАНЕДА
Рік першого видання: 2018
195 грн
Є в наявності

Про книгу

"Вогонь зсередини" - повний переворот в сприйнятті вчення дона Хуана. Кастанеда згадує, зрушуючи свою точку збірки в ту ж стану підвищеного усвідомлення, в яких проходило його навчання. Він знаходить свою цілісність. Ми знову зустрічаємося з доном Хуаном і знайомимося з приголомшливою концепцією "дрібних тиранів" - можливістю розглядати будь-яку негативну ситуацію як засіб навчання і позбавлення від почуття власної важливості. Будь уважний, читач. Всього лише розуміння цієї концепції повністю змінить Твоє сприйняття світу і Твоє життя - звичайно ж, на краще.
І знову абсолютно новий погляд на світ взагалі і на світ магів зокрема. Ця книжка згадування про зустрічі з доном Хуаном у станах підвищеного свідомості, про абстрактні ядрах і сталкінг, про модальності часу та оволодінні Наміром.
Але головне, про що ми дізнаємося з цієї книги, - вся магія потрібна лише для того, щоб ми знали: сила в кінчиках наших пальців. Все навчання магії знадобилося дону Хуану лише для того, щоб зруйнувати у Карлоса звичне сприйняття світу і усвідомити свою могутність. Могутність, якою реально володіє кожен.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре