КНИГАТИЖНЯ "Никогда не ешьте в одиночку и другие правила нетворкинга" - 317 грн
Артикул: 984801

Скрытый смысл: Создание подтекста в кино

Мягкая обложка 120 грн
Автор: Линда Сегер
Видавництво: «Альпіна нон-фікшн»
Серія: Сценарна і письменницька майстерність
ISBN: 978-5-00139-139-5,  

 

 
Оригінальна назва: Writing Subtext: What Lies Beneath
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 220
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 115х165 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Перекладач: Марія Десятова
Рік першого видання: 2019
120 грн
Є в наявності

Цитата

Текст - це вершина айсберга, підтекст - це те, що лежить в глибині під булькаючої поверхнею, оживляє текст, містить не явний, але прихований сенс. Всі великі літературні та драматичні твори глибинні. Підтекст - це родючий шар тексту. Великі сюжети і герої проростають з нього «крізь рядки».

Про книгу

Все не так просто, як здається. Це стосується і життя, і мистецтва, особливо коли мова йде про кіно: адже в сценаріях, тим більше видатних, крім тексту завжди є ще й підтекст. Лінда Сегер, блискучий знавець кіно і авторитетний сценарний гуру, взяла участь в розробці більш ніж двох тисяч фільмів і консультувала фахівців по всьому світу.

Унікальність книги в тому, що, хоча всі ми інтуїтивно розуміємо, що таке підтекст, ніхто до Лінди Сегер не брався системно описати його. Розгадати підтекст - значить зрозуміти приховані мотиви і наміри героїв, навчитися зчитувати мову авторських метафор і висловлювань. Це і є перший крок до розуміння чогось важливого не тільки в сценарії, книзі або кіно, але і в самих собі. Для багатьох робота Лінди Сегер стала не просто професійним керівництвом, а й справжнім підручником життя.

Чому книга гідна прочитання

Автор коротко, чітко і з безліччю прикладів з фільмів вчить виявляти підтекст в іносказаннях, недомовок, аналогіях, міміці та жестах персонажів, в інтонаціях, паузах і навіть в сценарних жанрах.

Про автора

Лінда Сегер консультувала авторів при роботі над двома тисячами сценаріїв і вважається одним з найбільш видатних сценарних консультантів світу. Проводила семінари в більш ніж тридцяти країнах і в найвідоміших кіно- і телекомпаніях. Удостоєна ряду престижних нагород, її бібліографія налічує п'ятнадцять книг - з них дев'ять зі сценарної майстерності.

Цільова аудиторія

Сценаристи, актори, режисери, продюсери, кінокритики, студенти

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре