КНИГИ ТИЖНЯ - популярні книги автора Ілсе Санд
Артикул: 834735

Скорочтение. Как запоминать больше, читая в 8 раз быстрее

Автор: Питер Камп
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
Серія: МІФ. Особистий розвиток
ISBN: 978-5-00146-020-6,  

 

 
Оригінальна назва: Breakthrough Rapid Reading
Рік видання: 2015
Кількість сторінок: 320
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Перекладач: Валентина Кукушкіна
Вікові обмеження: 0+
Рік першого видання: 2015
396 грн
Є в наявності

Про книгу

Кожен день нашого життя ми практично поховані під лавиною в буквальному сенсі більш ніж з мільйона слів: журнали і газети, навчальні матеріали, ділове листування, звіти ... а головне - книги, які ви б хотіли прочитати, коли у вас буде на це час . Ви буквально тонете в океані слів! ..

Завдяки новим методам, викладеним в цій книзі, ви дізнаєтеся, як стати одним з найшвидших в світі читачів в цьому безкрайньому морі слів. Тепер всі революційні методи доступні для вас в новому форматі - інноваційному самовчителі з простими вправами.

Знадобилося чотири роки скрупульозних досліджень і тестування, щоб розробити ці методи самонавчання, які дозволять вам займатися вдома у вільний час. Все, що колись було написано на цю тему, цілий світ знань з цієї області - до ваших послуг.

Ви навчитеся читати швидше, краще розуміти текст, запам'ятовувати і відтворювати більше інформації - і зробите це всього за кілька тижнів. Ви навчитеся всім хитрощам ефективного читання. Ви будете поглинати інформацію зі швидкістю, яку раніше вважали неймовірною.

Ця книга - самовчитель для підвищення швидкості читання і рівня розуміння текстів. Вона відрізняється від інших посібників тим, що дозволяє вам:

  • відразу використовувати свій матеріал - свої улюблені книги, професійні посібники, статті та будь-які інші тексти - поєднуючи читання з навчанням;
  • контролювати швидкість читання;
  • самостійно вибирати, скільки разів в день практикуватися і скільки хвилин в день на це витрачати.

Таким чином, навчання по книзі можна вбудувати в будь-який, навіть самий навантажений графік - і після її вивчення він стане набагато більш вільним, так як ви станете встигати більше на роботі і в навчанні, швидше вивчаючи будь-які тексти.

Скоро ви станете набагато цікавіше для ваших друзів, родичів і навіть для самого себе, у міру того як будете освоювати все більше нових матеріалів. Діючи відповідно до перевірених методів, описаними в цій книзі, ви виявите, що ваше мислення досягло максимально можливого потенціалу.

Новаторські методики швидкочитання тепер у ваших руках. Скоро ви зміните свій підхід до читання і все своє життя.

Для кого

  • Для тих, хто хоче читати будь-який текст зі швидкістю думки.
  • Для тих, хто хоче мислити більш ясно і систематизувати своє щоденне читання, включаючи книги, журнали і електронне листування.
  • Для тих, кому необхідно вивільнити більше часу для інших занять.

Фішки

  • Ви освоїте письменницькі прийоми, за допомогою яких вони вибудовують структуру творів, і це дозволить вам працювати з текстами ще швидше.
  • Ви дізнаєтеся, як ваше ставлення може вплинути на швидкість читання, і дізнаєтеся, що з цим можна вдіяти.
  • Придбання приголомшливої, але при цьому цілком реальної здатності читати по книзі в день також включено в цей курс.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре