КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 594155

Системное мышление для руководителей. Практика решения бизнес-проблем

Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-5696-7,  

 

 
Оригінальна назва: Seeing the Forest for the Trees. A Manager's Guide to Applying Systems Thinking
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 300
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170х240 мм (средний формат)
Наклад: 1000
Рік першого видання: 2019
Товар закончился
Немає в наявності

Про що книга
Про системний мисленні і системному підході до побудови та вдосконалення бізнес-моделей, який розглядає організацію як єдине ціле і вивчає причинно-наслідкові зв'язки між критичними елементами її успіху. А також про те, як створити "коло процвітання", т. Е. Розкручується спіраль зростання, доходів, прибутку. Книга пояснює, чому рішення, прийняті без урахування їх впливу на систему в цілому, не працюють або працюють не так, як вам би хотілося.

Чому книга гідна прочитання
• За допомогою цієї книги ви опануєте навиком системного мислення, одного з найбільш важливих якостей керівника. Вона вчить бачити причинно-наслідкові зв'язки між управлінським впливом і реальним ефектом і вибирати правильні точки докладання зусиль, щоб отримувати максимальний ефект.
• Автор пропонує особливу методику побудови системних діаграм, яка дозволяє зв'язати чинники зростання з факторами гальмування і побудувати наочну бізнес-модель, яка покаже, на які параметри варто впливати в першу чергу, щоб істотно підвищити конкурентоспроможність.
• Ви дізнаєтеся, як вирватися з "порочних кіл", таких як нестача ресурсів, перевантаження, проблеми з якістю. Книга переконає вас у тому, що бар'єр складності переборна, і вселить у вас упевненість.

Для кого ця книга
Для підприємців і керівників усіх рівнів, які піклуються про ефективність і прибутковості організації.

Хто автор
Денніс Шервуд - фізик, біофізик, біолог і економіст за освітою, консультант і власник компанії The Silver Bullet Machine Manufacturing Company Limited, що спеціалізується на розвитку творчого підходу та інноваційного процесу в організаціях

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре