КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 316752

Сингапур. Восьмое чудо света

Автор: Юрія Сігов
Видавництво: «Альпіна нон-фікшн»
ISBN: 978-5-91671-692-4,  

 

 
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 334
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Рік першого видання: 2019
290 грн
Є в наявності

Про що
Сінгапур - це не просто привабливо-екзотична точка на карті світу, куди до біса хочеться дістатися, щоб подивитися на химерну суміш стародавнього минулого і повного «улета» в післязавтра день. Насправді Сінгапур - це результат наполегливої ​​бажання жити краще, ніж інші, домагатися успіху тільки своїми руками і головою ... І все це - за відсутності незліченних природних багатств і всього іншого, що перетворює десятки держав на нашій планеті в затятих утриманців і загниваючих паразитів.

Тому, ознайомившись із тим, як Сінгапур всього за кілька десятків років незалежного існування перетворився з гнилого глухого болота з комарами, крокодилами і тиграми-людоїдами в сучасний диво-місто, що не має аналогів на нашій планеті за рівнем комфорту, задумайтеся і над власним життям: про те, як її змінити і що для цього треба зробити. Адже може так виявитися, що цей самий «сінгапурський шлях» не така вже й утопія, якщо не йти по ньому навмання, сліпо намагаючись його копіювати, а прагматично слідувати повчанням мудреця-філософа минулого Лао-цзи і діяльного творця сьогодення і майбутнього Лі Куан Ю.
Цитата
Досконалість завжди має ваду.

Особливості

  • Туристи, що гуляють з відкритими ротами по Сінгапуру, традиційно захоплюються цим диво-містом на самому краєчку континентальної Азії. І часто обманюються, не бачачи багато чого, що приховано від очей сторонніх. Письменник і журналіст Юрій Сігов знає Сінгапур зсередини. Він розповідає, що представляв собою це місто-держава з початку 1960-х рр. - тобто з моменту отримання незалежності від Великобританії, розкриває дивовижні парадокси мислення і способу життя його мешканців.
  • Читач дізнається, що таке «сінгапурська мрія» і чому тут невигідно красти, чому в Сінгапурі так мало творчих і талановитих людей, але стільки багатих і успішних в бізнесі, торгівлі і банківській справі. Чому тут немає корупції, а й демократії.
  • Автор застерігає від ідеї копіювати сінгапурський досвід, який можна розглядати лише як один з варіантів облаштування життя на нашій планеті - дуже комфортний, гідний, бажаний багатьма, але не підвладний відтворення.

Для кого
Для політиків, економістів, сходознавців, істориків, географів, міжнародних журналістів, а також для всіх туристів і мандрівників.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре