Артикул: 84225

Сильный ход. Нестандартные решения в рекламе

Автор: Олексій Іванов
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-5748-3,  

 

 
Рік видання: 2016
Кількість сторінок: 224
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 130х200 мм (середній формат)
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2016
264 грн
Є в наявності

Цитата

Уявіть, що нам треба рекламувати свердла. Що нам потрібно сказати про них в рекламі? Вельми гідну річ - наші свердла виконані з надміцних твердих сплавів. Тому вони служать значно довше аналогічної продукції конкурентів.

Що можна зробити в такій ситуації? Яке контрінтуітівне рішення веде до успіху? Спробуйте повернути назад свій життєвий досвід і піти в протилежну сторону. Свердло і дриль міняються місцями - і яскрава, несподівана комунікація готова.

Чудо-свердло здатне пережити не одну дриль! Просто, чи не так? Але як до образливого рідко ми зустрічаємося з такими рішеннями в рекламі! Додуматися до них заважають стереотипи нашого мислення. Розвернутися і рушити в іншу сторону - це так незвично і так страшно.

Про що книга «Сильний хід: Нестандартні рішення в рекламі»

Велика реклама відрізняється від просто гарною тим, що вона завжди нестандартна, навіть парадоксальна. Кожен рекламіст хоче знайти нестандартний, сильний хід, який всіх здивує і допоможе просунути товар або послугу.
Книга гуру російської реклами Олексія Іванова - це колекція сильних рекламних рішень у світовій рекламній індустрії і методика створення несподіваних ефектних ходів.

Чому книга «Сильний хід: Нестандартні рішення в рекламі» гідна прочитання

  •     будь-рекламіст з плином часу виробляє стандартний підхід до реклами, книга ж закликає мислити нестандартно і створювати сильні рекламні рішення, які, як правило, ніколи не бувають стандартними;
  •     прекрасна колекція нестандартних рекламних рішень, в тому числі від російських компаній;
  •     пропонується авторська методика створення сильних рекламних повідомлень;
  •     автор - гуру російської реклами.


Хто автор

Іванов Олексій Миколайович - випускник колмогоровскої фізико-математичної школи-інтернату № 18 і Московського фізико-технічного інституту (диплом з відзнакою). Кандидат фіз.-мат. наук. У рекламі з 1993 р Працював в найбільших мережевих рекламних агентствах (BBDO, Publicis United Campaigns, Adventa).

Автор слоганів: «Добре мати будиночок в селі» (увійшов в число кращих слоганів за 25-річну історію вітчизняної реклами), «Савінов - карамельна країна», «NUTS - міцний горішок» та інших. В даний час директор креативного агентства з досвідом особистих продажів «МастерУм».

Колумніст журналу «Власний бізнес». Постійний автор публікацій в журналах «Рекламодавець», «Маркетолог», «Психологія для керівника», «На стіл керівникові», «Зовнішня реклама», а також на бізнес-порталах E-xecutive.ru і Klerk.ru. Експерт журналу «Генеральний директор». Чл.-кор. Міжнародної академії авторів наукових відкриттів і винаходів (2003). Співавтор 11 патентів і авторських свідоцтв.

Його перу належать шість книг: «Безкоштовна реклама», «Сильний хід», «Чарівний стусан», «Не може бути», «Реклама: Гра на емоціях», «Як придумати ідею, якщо ви не Огілві».

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре