КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 866570
Новинка

Сила мгновенных решений. Интуиция как навык (мягкая обложка)

Мягкая обложка 120 грн
Автор: Малкольм Гладуелл
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпина: психологія та філософія
ISBN: 978-5-9614-6894-6,  

 

 
Оригінальна назва: Blink: The Power of Thinking without Thinking
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 312
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 115х165 мм (середній формат)
Перекладач: В. Логвінова
Рік першого видання: 2008
Мова видання:
120 грн
Є в наявності

Про книгу

Поліцейські розстріляли невинну людину. Фахівці за рік досліджень не змогли встановити підробленість статуї. На пост президента США в 1921 році був обраний Уоррен Гардінг - посередній і невдачливий політик. Чому відбулися ці фатальні помилки? Чи можна було уникнути їх? У своїй захоплюючій книзі «Осяяння» Малкольм Гладуелл, автор бестселера «Генії і аутсайдери», аналізує процес прийняття рішень. На багатому матеріалі з області мистецтва, науки, дизайну, медицини, політики та бізнесу він розкриває закономірності несвідомих рішень і аналізує фактори, які спотворюють цей процес.

У своєму бестселері «Генії і аутсайдери» Малкольм Гладуелл перевернув наші уявлення про геніальність і успіху. Тепер в «Осяяння» він змінює наші уявлення про світ внутрішньому. «Осяяння» - книга про те, як ми не замислюючись, як оком змигнути приймаємо рішення, часом досить складні. Чому у одних це виходить легко, а іншим виявляється не під силу? Чому одні люди прислухаються до своєї інтуїції і перемагають, а інші йдуть логіці і роблять помилки? Як працює наша свідомість і чому найкращі рішення часом важко пояснити словами?

Грунтуючись на останніх досягненнях соціології і психології, Малкольм Гладуелл змінює наше ставлення до процесу прийняття рішень. Ви більше ніколи не будете ставитися до своєї інтуїції так, як раніше.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре