КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 30744

Сигнал та шум. Чому більшість прогнозів виявляються хибними

Видавництво: Видавнича група «КМ-Букс»
ISBN: 978-617-7535-20-0,  

 

 
Оригінальна назва: The Signal and the Noise
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 544
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 170х240 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: М. Гоцацюк
Рік першого видання: 2017
200 грн
Є в наявності

Ми вважаємо, що наш світ багато в чому логічний і передбачуваний, а тому робимо прогнози, вираховуємо ймовірність землетрусів, епідемій, економічних криз, намагаємося вгадати результати торгів на біржі і спортивних матчів.

У цьому безмежному океані даних важливо вміти правильно розпізнати справжній сигнал і не відволікатися на непотрібний інформаційний шум. Про те, як цьому навчитися, розповідає Нейт Сілвер, політичний візіонер і гуру статистики, який розробив систему прогнозів, що дозволила двічі максимально точно передбачити результати президентських виборів майже у всіх штатах Америки.

Його книга багато в чому близька до досліджень Нассіма Талеба і настільки ж значима для всіх, хто має справу з великими обсягами дінформації та прораховує різні варіанти розвитку подій. І якщо Талеб говорить про закони зародження "чорних лебедів", Сільвер досліджує моделі й способи, що дозволяють зловити цих птахів у розставлені нами пастки. Він узагальнює досвід експертів-практиків, вивчає різні моделі та підходи, що дозволяють робити більш точні прогнози. Як і Даніель Канеман, автор бестселера "Думай повільно ... Вирішуй швидко", спостерігаючи за поведінкою і мисленням людей, які оцінюють невизначені події, Сілвер стверджує: так, комп'ютери незамінні під час роботи з величезними масивами даних, але для максимальної точності результатів необхідний гнучкий людський розум і досвід, адже прогнозування - це планування в умовах невизначеності.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре