Артикул: 984803

Школа литературного и сценарного мастерства: От замысла до результата

Автор: Юрген Вольф
Видавництво: «Альпіна нон-фікшн»
Серія: Сценарна і письменницька майстерність
ISBN: 978-5-00139-138-8,  

 

 
Мова видання: Російська
162 грн
Є в наявності

Цитата

Маса надихаючих прикладів, багато хто з яких є актуальними для набагато більш широкої аудиторії, ніж здається на перший погляд.
Financial Times

Участь, дотепність, мудрість Юргена Вольфа, його величезний досвід, накопичений протягом довгої і успішної кар'єри, не залишають вас, поки крок за кроком ви робите разом з автором ваше подорож в свій внутрішній світ і сходження до письменницької успіху.
Роберт Кочран, один з авторів сценарію і виконавчий продюсер серіалу «24 години»

Про що книга «Школа літературного і сценарної майстерності: Від задуму до результату: розповіді, романи, статті, нон-фікшн, сценарії, нові медіа»

Чи бувало у вас бажання написати книгу, коротке оповідання або п'єсу, але ви не знали, з чого почати? А може бути, ви не впевнені, що зможете придумати захоплюючий сюжет і яскравих персонажів? Що б не зупиняло вас в прагненні стати письменником, «Школа літературної майстерності» дозволить ваші сумніви.
Класичне посібник Юргена Вольфа розповідає не тільки про мистецтво оповідання, а й про те, як організувати свій час і довести справу до кінця, як побороти нерішучість і перетворити свого внутрішнього критика в конструктивного порадника. Книга являє собою перероблене і доповнене видання книги «Школа літературної майстерності» і включає актуальну інформацію про сценарну майстерності, соціальних медіа та електронних книгах, а також новий розділ з практичними рекомендаціями з найрізноманітніших літературних проектів.

Чому книга «Школа літературного і сценарної майстерності: Від задуму до результату: розповіді, романи, статті, нон-фікшн, сценарії, нові медіа» гідна прочитання

  • Ви дізнаєтеся, як побудувати сюжет і правильно структурувати матеріал, як розвивати взаємини персонажів і утримувати неослабний інтерес читача.
  • Зрозуміло викладений матеріал проілюстрований відмінними прикладами.
  • Книга навчить, як пройти весь нелегкий шлях до письменницької успіху: не зламатися після відмови видавця, справлятися з нерозумінням друзів, конструктивно сприймати критику і долати сумніви.

Хто автор

Юрген Вольф - письменник, автор десятка книг, безлічі п'єс і сценаріїв, в тому числі для таких відомих російському глядачеві фільмів, як «Казка про корову» (Real Howard Spitz) або анімаційний серіал «Просто Норман» (Norman Normal). Вольф закінчив Стенфордський університет, викладав в Південнокаліфорнійського університеті і багатьох приватних майстерень по всьому світу.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре