Артикул: 200655

Самооценка у детей и подростков

Мягкая обложка 108 грн
Автор: Гюру Ейестад
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Академія: Альпіна. Діти
ISBN: 978-5-9614-2296-2,  

 

 
Оригінальна назва: Selvfolelsen hos barn og unge
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 394
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 115х165 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Перекладач: Наргис Шинкаренко
Вікові обмеження: 12+
Рік першого видання: 2015
108 грн
Знижка 0 грн
108 грн
Є в наявності

Цитата

«Блискуча книга. Я впевнена, що вона стане відмінною підмогою для думаючих батьків. Це коротка і при цьому майже всеосяжна, дуже ясна міні-енциклопедія по усвідомленому батьківству, вивчивши котру, вам буде значно легше навчитися цінувати життя, своїх дітей і самих себе в своїй такій непростій, але благодатним батьківської ролі ».

Ірина Млодик, канд. психол. наук, дитячий психолог автор книжок з дитячо-батьківським відносинамПро що книга

Рости і дорослішати непросто. З труднощами стикаються всі - і зовсім ще малюки, і підлітки, і майже дорослі юнаки та дівчата. Як допомогти своїм дітям подолати період дорослішання без особливих втрат? Як виростити з них людей зі здоровою самооцінкою? Людей, які відчувають свою цінність незалежно від того, виходить у них щось чи ні. Людей, які вміють просити про допомогу, коли її потребують.
Люблячі мами і тата підтримують своїх дітей в процесі росту і розвитку, але однією лише любові недостатньо. Важливо зайняти усвідомлену позицію батька: цікавитися потребами  своєї дитини, замислюватися про те, що ви повідомляєте дітям своєю поведінкою, дбати про атмосферу в сім'ї. Це і є ключ до виховання дитини зі здоровою самооцінкою. І це під силу кожному.
Якщо ви хочете, щоб ваша дитина володіла здоровою самооцінкою, - ця книга для вас. Ви дізнаєтеся про інструменти усвідомленого батьківства та психологічні особливості дітей різного віку. Практичні рекомендації, приклади з життя і аналіз конкретних ситуацій допоможуть вам використовувати отримані знання у вихованні власних дітей.

Книга буде корисна батькам і всім тим, хто так чи інакше взаємодіє з дітьми.


Чому книга гідна прочитання

  • Книга написана живою мовою, насичена яскравими прикладами, у багатьох з яких ми можемо з легкістю дізнатися себе
  • Практичні поради, конкретні рекомендації дозволять уникнути конфліктів з дітьми та підлітками, зробити так, щоб вони стали більш життєрадісними, самостійними, мислячими - і з більшим повагою прислухалися до наших слів.
  • Нехай не завжди вдається зробити все так, як нам би хотілося, - ніхто не застрахований від помилок, але замість того, щоб звинувачувати себе, гніватися або сумувати, можна постаратися їх виправити. Книга пропонує нам прислухатися до своїх реакцій, краще зрозуміти власні мотиви і почуття, а не підкорятися автоматизмам. Не буде перебільшенням сказати, що книга допоможе зміцненню самооцінки не тільки дитини, але і батька.

  • Хто автор


  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Гюру Ейестад - психолог, фахівець в галузі клінічної психології. Викладає в Інституті психології (Університет Осло), має приватну практику. Проводить заняття в Норвезькому союзі психологів, а також в державних та приватних установах і організаціях та компаніях. Мама двох дочок.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре