Артикул: 80089
Бестселер

Сам себе MBA. Самообразование на 100 %

Автор: Джош Кауфман
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00117-408-0,  978-5-00100-610-7, 978-5-00057-648-9

 

 
Оригінальна назва: The Personal MBA: Master the Art of Business
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 464
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Наклад: 4 000
Перекладач: Анна Логинова, Павел Миронов, Светлана Кицюк
Тип видання: 7-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2010
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Це книга про віру в себе. Несподівано? І тим не менше головна ідея автора полягає в цінності вашої особистості, а не «корочки» в вашому кейсі. Можна закінчити яку завгодно бізнес-школу - і залишитися на нижній сходинці соціальних сходів. А можна піти по стопах автора книги.

Джош Кауфман - видатний менеджер, який не отримав класичного бізнес-освіти. Він свідомо вибрав нестандартний шлях, вирішивши не йти на курси MBA, але отримав самоосвіту одночасно почавши працювати full-time в компанії Procter & Gamble. Однак просте питання - навіщо ж потрібен диплом MBA і за допомогою яких ресурсів можна отримати таку ж або кращу за якістю освіту - не давало йому спокою.

Джош почав вести блог на тему самоосвіти в бізнесі і незабаром, усвідомивши величезний попит на цю тему, покинув P & G щоб написати своє особисте керівництво по ключовим концепціям управління.

Результат його роботи перед вами.

Джош Кауфман написав альтернативний підручник по бізнесу, з якого ви дізнаєтеся:

  •     Як працює бізнес.
  •     Як працюють люди.
  •     Нарешті - як працює вся бізнес-система в цілому.


При цьому - не чекайте, що ви:

  •     Будете завалені інформацією з менеджменту та бізнес-лідерства.
  •     Осягнете всі тонкощі бухгалтерського обліку.


Цей «підручник» націлений на те, щоб ви в найкоротші терміни навчилися найважливішим основам бізнес-практики та почали з успіхом застосовувати її «в поле».

І тоді - яка різниця, що написано в дипломі!

Для кого ця книга

  • Для тих, хто вирішив відкрити свою справу, але комплексує з приводу відсутності «крутого» диплома.
  •  
  • Для підприємців-початківців, які хочуть дізнатися більше про механізми ведення бізнесу.
  •  
  • Для успішних бізнесменів, які не хочуть зупинятися на досягнутому, тому що знають: весь сенс - в розвитку.


Чому ми вирішили видати цю книгу

Багато з нас не мають диплома MBA. Навіть російського. Але це не завадило нам почати займатися справою, яка захоплює і приносить прибуток. Сміємо припустити, що те ж саме можуть сказати про себе чимало наших читачів.

Книга Д. Кауфмана додасть впевненість на етапі старту вашого бізнесу. Вона допоможе вам заздалегідь передбачити і обходити різні ями і пастки, значно скоротивши ваш шлях до успіху.

фішка книги

Підручник, який захоплює - і вчить. Ні, ви не зрозуміли: дійсно вчить.

Від автора

Якщо ви приватний підприємець, дизайнер або навіть студент, який бажає оволодіти основами ефективного підприємництва - ця книга для вас. Неважливо, хто ви і в чому намагаєтеся займатися - ви познайомитеся з новим поглядом на бізнес і відтепер не станете витрачати час на боротьбу з непотрібними страхами, а присвятіть його заняття справою.

Можете вважати цю книгу свого роду «фільтром». Замість того щоб вбирати все, що написано і сказано про бізнес - а це море інформації, - з її допомогою ви зможете вивудити тільки найважливіше, щоб сфокусуватися на тому, що особисто вам потрібно найбільше.

про автора

Джош Кауфман - видатний менеджер, автор бестселера «Сам собі MBA» і керівник однойменного інтернет-проекту. Сайт проекту за майже 10 років існування відвідало більше 3 мільйонів чоловік.

Джош свідомо відмовився від класичного бізнес-освіти і вибрав шлях самоосвіти. Одним з його головних «університетів» стала робота в компанії Procter & Gamble. Однак він постійно думав про те, як самостійно отримати знання, які можна порівняти за якістю зі знаннями з класичних бізнес-шкіл. Джош розробив унікальний міждисциплінарний підхід, який допоміг тисячам менеджерів з різних областей отримати профільні знання

Автор бестселера «Сам собі MBA» - книги, яка входить в ТОП-10 кращих бізнес-книг і може замінити диплом MBA за багатьма параметрами. В цьому альтернативному підручнику з бізнес Джош розповідає про те, як працює бізнес-система і люди в ній, про створення компанії, хорошого продукту, його просування, існуючих бізнес-моделях і управлінні фінансами.

Цитати з книги

Сам собі MBA
У східній філософії є ​​поняття «дао», яке означає «шлях» або «дорога». У дао немає початку або кінця - воно просто є. Самоосвіта в будь-якій області - це теж дао. Ваша подорож саме по собі служить вам нагородою.

Навіщо мені стільки знань?
Спочатку моя самоосвіта було безсистемною: я просто йшов до полиць з книгами і вибирав першу, що зацікавила. А тепер уявіть, фонд Бібліотеки Конгресу містить близько 1,2 мільйона книг ділової літератури. Для освоєння всього фонду Бібліотеки Конгресу буде потрібно 528 років. І я запитав себе: що з усього цього мені насправді потрібно знати?

Три причини зволікання

    Бізнес- «ангст» (нім. Angst - страх). Переконання, що ви нічого не розумієте в бізнесі і тому не зможете створити власну компанію.
    Боязнь опинитися некомпетентним. Думка про те, що бізнес - штука складна і їм повинні займатися професіонали.
    «Синдром самозванця». Страх, що ви не впораєтеся з новими завданнями.

Чого хочуть клієнти?
Споживачі хочуть все і відразу. Ось доказ: зберіть фокусну групу, подивіться на результати і ви побачите, що покупці хочуть товар, який покаже виняткові результати без жодних зусиль з боку споживача. Їм потрібно те, що відразу ж зробить їх багатими, привабливими і пообіцяє вічне блаженство. І бажано безкоштовно.

принцип контрасту
Уявіть, що вам потрібно купити костюм. Ви йдете в магазин і бачите, що поруч зі звичайними костюмами за 400 доларів висять костюми за 3000. Їх ніхто не купує, але це і не потрібно. Їх мета - інша. У порівнянні з ними костюми за 400 доларів виглядають не такими вже й дорогими (хоча в сусідньому магазині такий же костюм можна було купити за 200).

Знаменита «помідорна» техніка
Я часто використовую «помідорову» техніку, названу її творцем Франческо Чирилло в честь забавного кухонного таймера у вигляді помідора. В основі методики лежить принцип роботи без перерви по 25 хвилин. Протягом цього часу ви повинні зосередитися тільки на своєму завданню. Через 25 хвилин можна зробити п'ятихвилинну перерву.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре