КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 834010

Сам себе финансист: Как тратить с умом и копить правильно

Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6579-2,  

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 190
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Рік першого видання: 2018
240 грн
Знижка 8 грн
232 грн
Є в наявності

Опис
Мій досвід фінансового консультування дозволяє відповідально стверджувати: 80% людей невірно оцінюють не тільки свої витрати, але і доходи, що автоматично призводить до дефіциту бюджету, кредитами і боргами. Пов'язано це з тим, що мозок схильний прикрашати дійсність, захищаючи нас від стресів.

Про що книга
Відсутність фінансової грамотності призводить до того, що яке б у нас не була зарплата, ми не вміємо планувати бюджет, ніяк не можемо накопичити на свою мрію, сподіваємося на державну пенсію і починаємо жити в кредит. При цьому є думка, що управління особистими фінансами занадто складно і взагалі це тільки для багатих.
Мета цієї книги - довести, що будь-яка людина, з будь-яким рівнем доходів може поліпшити свій добробут, слідуючи простим правилам. Фінансовий консультант Анастасія Тарасова на зрозумілих життєвих прикладах розповідає, як вести облік витрат і доходів, як оптимізувати свої активи і пасиви, як і куди інвестувати і накопичити на пенсію і на майбутнє дітей.

Чому книга гідна прочитання:
У книзі розповідається про те,
• як змусити гроші працювати;
• що таке подушка безпеки, і навіщо вона потрібна;
• як оптимізувати доходи і витрати;
• як правильно ставити фінансові цілі;
• як правильно управляти активами і пасивами;
• що відбувається з пенсійною системою;
• як сформувати пенсію самостійно;
• як накопичити на освіту і житло своїм дітям.

Анастасія Тарасова - незалежний фінансовий радник, підприємець, інвестор, автор курсу з підвищення фінансової грамотності. Веде блог про фінанси, співпрацює з Інститутом фінансового планування, Міністерством Фінансів РФ, телеканалами Москва24, ОТР, НТВ, Першим каналом. Автор публікацій в онлайн і офлайн журналах. Свого часу сама вибралася з фінансових труднощів, і терперь впевнена, що це під силу кожному.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре