Артикул: 83007
Бестселер

Sales-детонатор. Как добиться взрывного роста продаж

Автор: Сергій Філіппов
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6865-6,  978-5-9614-6364-4;978-5-9614-5650-9

 

 
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 182
Палітурка: Обкладинка з клапанами
Мова видання: Російська
Формат : 170х215 мм (середній формат)
Вікові обмеження: 16+
Рік першого видання: 2019
278 грн
Знижка 27 грн
251 грн
Є в наявності

Цитата

«Якщо змусити свій мозок як слід працювати, то можна, не вклавши в бізнес ні копійки власних грошей, виключно завдяки своєму розуму заробити багатотисячний статок. У зв'язку з цим ось вам ще одне визначення продажів. Продажі - це вміння змусити працювати свій мозок і отримувати все, що ви хочете в цьому житті».
Сергій Філіппов

Про що книга «Sales-детонатор. Как добиться взрывного роста продаж»

Суть sales-філософії Сергія Філіппова полягає в тому, що продажі - це не стільки процес і результат, скільки спосіб мислення; не так наука, скільки мистецтво. Оволодіти ним читачеві допоможе представлена ​​в книзі методика.

Заснована на багаторічному досвіді автора, вона включає в себе докладний компетентний розбір всіх центральних проблем теми, включаючи такі питання, як чотири сутності продажу і побудова її циклу, специфіка «холодного дзвінка», правила зустрічі з клієнтом і тактика утримання його уваги, способи обробки заперечень і секрети успішного завершення угоди.

Книга адресована як досвідченим менеджерам з продажу, так і тим, хто робить перші кроки в опануванні мистецтвом продажів.

Чому книга «Sales-детонатор. Как добиться взрывного роста продаж» гідна прочитання

  • «Суть моєї філософії полягає в тому, що подача матеріалу так само важлива, як і його зміст», - пише Сергій Філіппов. Правильність цієї філософії підтверджують 600 тренінгів для найбільших компаній Росії і світу, проведені автором за 10 років; її найважливіші постулати - в цій книзі.
  • Крім теоретичного матеріалу, книга містить ряд унікальних практичних вправ, які допомагають читачеві глибше вникнути в тему продажів.

Хто автор

Сергій Філіппов - бізнес-тренер, за плечима якого понад 4000 зустрічей з бізнесменами різного рівня в Росії, СНД, Європі та США; директор групи компаній Vertex

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре