Артикул: 102059

Роксолана. Видатні українці

Видавництво: «Агенство «IPIO»
Серія: Видатні українці. Люди, які творили історію
ISBN: 978-617-7453-60-3,  

 

 
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 128
Палітурка: Обкладинка з клапанами
Мова видання: Українська
Формат : 170х226 мм (середній формат)
Наклад: 5000
Додатково: Кольорові ілюстрації
Серія: Відомі українці. Люди, які творили історію
Вікові обмеження: 8+
Рік першого видання: 2018
195 грн
Є в наявності

Про книгу

Книжка «Роксолана» повідає вашій дитині історію найвідомішої султани Османської імперії. Це історія українки – Роксолани – полонянки кримського хана, яка стала дружиною наймогутнішого султана Сулеймана Пишного та матір’ю його наступника — Селіма ІІ. Її життя сповнене таємниць та загадок. Читаючи книжку, діти зможуть потрапити у чарівний світ Сходу, в якому мешкала Роксолана, дізнатися, як вона змогла пройти тернистий шлях від доньки українського священика до величної султани.

Чому варто познайомити дитину з життям Роксолани

 • Тому що саме українка стала найвпливовішою жінкою Османської імперії.
 • Це неймовірна історія дівчинки з українського міста Рогатин, яку підлітком викрали з рідної домівки.
 • Дізнайся, в чому полягала особливість Роксолани, якій султан зберігав вірність до останніх днів свого життя.
 • Надихнися силою волі Роксолани, яка змогла протистояти суворим традиціям і стала порадницею чоловіка в державних питаннях.
 • З біографії величної султани дитина дізнається, що, попри статус найбагатшої жінки, Роксолана майже всі свої гроші витрачала на благодійність.
 • Кожен читач пишатиметься Роксоланою, дізнавшись, що вона завжди пам’ятала про Україну та оберігала її від набігів татар.
 • Будь-кого приголомшить той факт, що впродовж 500 років Роксолана залишається музою для письменників, композиторів та кінематографістів з усього світу

Про серію книжок «Видатні українці. Люди, які творили історію»

Наша історія знає чимало видатних і талановитих українців, що зробили значний внесок у розвиток науки, мистецтва, літератури…

Кожен із них вплинув на Україну та світ своїми вчинками, працею, думками, відкриттями та дослідами. Серія книжок «Видатні українці» розповість про життя цих величних людей, які змінили світ на краще й подарували нам геніальні ідеї та винаходи. Кожна книжка серії – це унікальна історія життя героя з усіма падіннями та злетами і великими досягненнями.

Особливості серії:

 1. Сучасний стиль
 2. Змістовні ілюстрації
 3. Реальні унікальні історії
 4. Цікаві факти з життя героїв
 5. Наявність запитань для обговорення
 6. Мотивація дитини на власні досягнення

Книжки серії  спонукатимуть дитину до поглибленого вивчення багатьох дисциплін, до позитивного погляду на світ та до відстоювання своїх ідей і поглядів. Керуючись прикладами героїв, дитині буде легше обрати свій особистий шлях та проявити здібності в тій чи іншій сфері вже змалку. Кожна історія написана таким чином, що її буде цікаво читати дорослим разом із дітьми. Спільне читання та обговорення – найприємніший спосіб проведення дозвілля і найефективніший спосіб виховання.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
3 книги на вибір
+
+
=
Економія: 29 грн
556 грн