Артикул: 984817

Революция сна: Как менять свою жизнь ночь за ночью

Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Стиль життя
ISBN: 978-5-9614-2570-3,  

 

 
Мова видання: Російська
146 грн
Є в наявності

Про що книга
У гонитві за успіхом, кар'єрою і доходами ми часто крадемо у себе час, необхідний для відновлення сил. І говоримо собі, що "відіспиться на тому світі". Аріанна Хаффінгтон досліджує історію і механізми сну, розбирає причини його порушень і доводить, що позбавляючи себе повноцінного відпочинку, ми нічого не виграємо. Більш того, такий самообман знижує продуктивність на роботі, псує здоров'я, руйнує особисте життя і стосунки з близькими. Аріанна не просто констатує факти - вона дає поради, як виправити ситуацію, навчитися контролювати свій сон і підвищити його якість. Автор книги підказує, як висипатися в самих різних ситуаціях: при ненормованому робочому дні, джетлаг, стресі або хворобі, інтенсивному навчанні і роботі, з маленькими дітьми на руках, в готелях і в дорозі, а також якщо вам заважає чийсь хропіння. Ви дізнаєтеся все про "вбивць сну" і навчитеся їх знешкоджувати. Прокидаючись, ви будете почувати себе такими, що відпочили, щасливими і повними сил для важливих справ.

Чому книга гідна прочитання
• Ви зрозумієте, чому не варто спати на шкоду повноцінному сну і навчитеся висипатися.
• Ви дізнаєтеся дуже багато про процеси і механізми сну, про ставлення до нього людей в різні часи і в різних країнах. Автор дуже докладно підійшла до розкриття теми сну і всебічно вивчила це явище, яке виявилося, незважаючи на гадану буденність, неймовірно складним і цікавим.
• Аріанна Хаффінгтон написала не просто пізнавальну книгу про сон. Її основною метою було надання реальної допомоги людям з розладом сну і тим, хто і радий би виспатися, та обставини не дозволяють. Це книга, дійсно приносить користь, дотримуючись порад автора ви підвищите якість свого сну, а разом з ним і якість життя.

Автор
Аріанна Хаффінгтон - суперзірка американської журналістики, письменниця, політик, радіоведуча та засновниця легендарного блог-порталу The Huffington Post.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре