Артикул: 874114

Рестарт: Как прожить много жизней

Автор: Ирина Хакамада
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6987-5,  

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 156
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 8000
Вікові обмеження: 0+
Рік першого видання: 2018
259 грн
Є в наявності

Цитата:

Ця книга присвячена єдиної мети: допомогти людям просунутися в розумінні цілісності особистості і знайти, нарешті, відчуття безмежності себе в часі і просторі.
Ірина Хакамада

Про що книга

Що робити, якщо все навколо втратило сенс, дратує або просто набридло? Як почати спочатку, коли немає сил, натхнення і здається, що все пішло не так? Ірина Хакамада пропонує свої знання і досвід, які дозволять, опанувавши інструментами інтуїції, рестарту і перезавантаження, емоційного регулювання та управління своїм "Я", створити приватні моделі поведінки в мінливої ​​ситуації. Вона розповідає про втрати та здобутки, про мотивацію і енергію, про те, як включити кнопку "перезавантаження" і не боятися починати з нуля.

Мета цієї книги - допомогти очистити свідомість від минулого, негативного, досвіду, включити інтуїцію на максимум і налаштуватися на круті, кардинальні, сміливі зміни. Адже кожен з нас може прожити багато захоплюючих життів, потрібно тільки зважитися.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

Видання орієнтоване на широку аудиторію.

Чому книга гідна прочитання

  • Ви дізнаєтеся, як важливий інтуїтивний підхід у вирішенні життєвих завдань. Не просто зможете розвинути свою інтуїцію, але і навчитеся нею керувати.
  • У цій книзі ви знайдете чітку методику перезавантаження вашого розуму. Автор поетапно розповідає, як звільнити свій розум від негативного досвіду, який не дає вам рухатися вперед. Ви зрозумієте, як управляти величезним потоком інформації, який звалюється на вас кожен день і не дає мислити і діяти ефективно.
  • Вивчивши цю книгу, ви дізнаєтеся, як класична музика, художня література і творчість великих художників сприяють правильному наповненню вашої свідомості і запускають механізм перезавантаження.
  • Ви навчитеся боротися з власними страхами, які багато років не давали вам рухатися вперед. Дізнаєтеся, як протистояти тиску з боку соціуму і допускати в своє коло тільки "правильних" позитивних людей, які допоможуть вам змінюватися на краще.

Для кого ця книга

Для широкого кола читачів.

Автор

Ірина Хакамада - бізнес-тренер міжнародного рівня, входить в десятку кращих бізнес-спікерів Росії, займається персональним коучингом. У минулому - відомий політик, який має великий досвід роботи у владі, громадський діяч, письменник, публіцист. Кандидат економічних наук. У 2004 році висунула свою кандидатуру на виборах президента РФ. За рейтингом журналу Time входить в список 100 найвідоміших жінок світу і політиків XXI століття. У 2005 році номінувалася на Нобелівську премію миру.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують