Артикул: 82602

Remote. Офис не обязателен

Автор: Джейсон Фрайд
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-500057-038-8,  

 

 
Дод.автор: Девід Хейнмейер Хенссон
Оригінальна назва: Remote: Office not Required
Рік видання: 2014
Кількість сторінок: 288
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Наклад: 5 000
Перекладач: Сергій Філін
Додатково: Закладка-мотати
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Про те, як працювати разом, віддалено, в будь-якому приміщенні, в будь-якому регіоні, коли завгодно і де завгодно.

Що може бути краще, ніж встати в 7 ранку і відправитися на роботу? Що може бути приємніше, ніж вбити пару годин на дорогу, стоячи в нескінченних пробках, або на метро в годину пік, штовхаючись з такими ж не виспавшись бідолахам? Або, наприклад, влітку ... Бачити спекотний сонячний день крізь вікна свого офісу і застудитися від кондиціонера. Ідеально!

Якщо ці картини викликають почуття жаху, і вам здається, що таке міг написати тільки психопат-збоченець, - перед вами правильна книга.

Засновники 37signals (і автори бестселера «Rework») зуміли створити компанію, в якій успішно працюють люди з різних точок планети. Для того, щоб потрапити в команду, досить мати комп'ютер і вихід в інтернет. Ну і бути талановитим, звичайно.

У своїй новій книзі Джейсон і Девід показують, як компанії і наймані співробітники можуть ефективно працювати віддалено.

А це означає:

  • Можна працювати вдома, на дачі, в кафе, в парку, та хоч в аквапарку! Сидячи, стоячи, лежачи.
  • Якщо не хочеться вставати на роботу, то не потрібно придумувати відмовки для шефа.
  • Потрібно постійно вдосконалюватися в своїй області, щоб бути кращим ... на планеті, а не тільки в своєму місті. Якщо компанія не обмежена рамками географії, це означає, що будуть розглядатися резюме з усього світу.

Не бійтеся змінювати звички і погляд на «правильний» режим роботи. Земля була плоскою рівно до того дня, коли виявилася круглою. Власник ви бізнесу, або людина, яка шукає кращі умови праці, - не зациклюйтеся на географії. Дивіться по сторонам. Світ ніколи не був таким відкритим. Не упускайте відмінні можливості тільки тому, що вони знаходяться за межами вашого міста.

Світ без офісу - це не майбутнє, це сьогодення. І у вас є можливість жити саме так.

Для кого ця книга

Для власників бізнесу, які хочуть зібрати у себе в компанії справжню Команду мрії і для кваліфікованих фахівців, які прагнуть до максимально повної самореалізації.

Про авторів

Джейсон Фрайд і Девід Хейнмейер Хенссон - успішні підприємці, засновники компанії 37signals. Програмами, створеними цією компанією (в якій всього 39 постійних співробітників!), користуються більше 3 мільйонів чоловік по всьому світу. Серед них Basecamp - система управління проектами, Backpack-система управління знаннями, Highrise-система CRM і месенджер Campfire. Фрайд і Хенссон - автори бестселера Getting Real. Їх блог Signal vs. Noise - один з найпопулярніших, на нього підписано більше 114 000 чоловік!

Цитати з книги

Все залежить від вас
Знаєте, що найпривабливіше в нових технологіях і у віддаленій роботі? Все залежить від вас. «Світ без офісу» - це не майбутнє, це сьогодення. І у вас є можливість жити саме так.

Таланти - не тільки у великих містах
Типовий хід думки перших капіталістів був таким: «Давайте зберемо безліч людей в одній точці, де їм доведеться жити в тісних будинках один у одного на голові, і тоді у нас буде достатньо людського матеріалу для роботи на наших фабриках». Просто чудово, містер Товстосум.

Це вигідно
За рахунок впровадження практики віддаленої роботи компанія IBM з 1995 року скоротила використовувані офісні площі на 7 млн ​​кв. м. З них близько 5 млн кв. м були продані, що принесло $ 1,9 млрд.

В основі - довіра
У своєму гімні віддаленої роботи сер Річард Бренсон написав: «Щоб успішно працювати з іншими людьми, ви повинні довіряти один одному. Багато в чому це значить довіряти своїм співробітникам робити свою справу, де б вони не знаходилися, без нагляду»

Мотивація - паливо будь-якої роботи
Більшість людей хочуть працювати, оскільки це тонізує їх і приносить задоволення. І якщо ви займаєтеся безперспективною справою, треба думати не про те, як працювати над ним віддалено, а про нову роботу.

А як же корпоративна культура?
Для створення сильної корпоративної культури зовсім не обов'язково всім фізично знаходитися в одному і тому ж місці. Кращі зразки корпоративної культури - це дії співробітників, а не фрази з місії організації.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре