КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 898808

Развитие эмоционального интеллекта: Подсказки, советы, техники

Автор: Джилл Хэссон
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6744-4,  

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 127
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 130х205 мм (середній формат)
Рік першого видання: 2018
Товар закончился
Немає в наявності

опис
Розвиток емоційного інтелекту: Підказки, поради, техніки

Джилл Хессон Цитата

Дуже часто нам буває важко пристосуватися до нових обставин. Зміни - невизначені, несподівані або непередбачувані ситуації - часто приносять з собою цілий ряд неприємних емоцій: тривогу, занепокоєння, замішання, невпевненість, образу і страх. Емоційний інтелект передбачає розуміння емоцій, пов'язаних зі змінами, і управління ними. Важливі не самі зміни, а то, як ви на них реагуєте. Про що книга

З дитинства нас вчать стримувати, пригнічувати або ігнорувати свої емоції: злитися або заздрити - погано, сумувати або ревнувати - неправильно. Однак вміння розпізнавати емоції - і свої, і чужі - дозволяє адекватно реагувати на них. Тому так важливо розвивати свій емоційний інтелект: ті люди, які вміють приймати зважені рішення в стресових ситуаціях, можуть правильно реагувати на критику і здатні до співпереживання, успішніше як в особистому житті, так і на роботі. У своїй книзі відомий фахівець в області особистісного зростання Джилл Хессон вчить, як справлятися з ситуаціями, коли емоції вас переповнюють, як визначати емоційні потреби оточуючих і як не потрапляти в емоційні пастки інших людей.

Чому книга гідна прочитання

Це невелике практичне керівництво допоможе вам:
зрозуміти свої емоції і керувати ними;
розвинути соціальний інтелект;
поліпшити взаємини з оточуючими;
справлятися з важкими ситуаціями;
усвідомити свій потенціал.
Для кого ця книга

Якщо ви хочете контролювати вплив емоцій на ваше життя і поліпшити взаємини з людьми, то це практичне керівництво допоможе вам зрозуміти, як використовувати ваш емоційний інтелект в повну силу.

Хто автор

Джилл Хессон - викладач і письменник, автор книг «самоусвідомлення» (Mindfulness), "Емоційний інтелект" (Emotional Intelligence) і ін. Вона є експертом в питаннях розвитку довіри і підвищення самооцінки, комунікативних навичок, розвитку впевненості в собі і здатності швидко відновлювати душевні сили. Понад двадцять років займається проблемами особистісного розвитку, викладає і проводить тренінги для освітніх, волонтерських, громадських і приватних організацій.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре