Артикул: 200429

Разумный инвестор. Полное руководство по стоимостному инвестированию

Автор: Бенджамин Грэм
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6544-0,  978-617-7682-28-7

 

 
Дод.автор: Джейсон Цвейг
Оригінальна назва: The Intelligent Investor: The Definitive Book on Value Investing. A Book of Practical Counsel
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 568
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170х240 мм (середній формат)
Перекладач: С. Ошерова
Тип видання: 5-е видання
Рік першого видання: 2018
Мова видання:
712 грн
Знижка -1 грн
713 грн
Є в наявності

Про що

Прочитавши перше видання «Розумного інвестора» в 1950 році, молодий американський підприємець Уоррен Баффетт визнав цю працю Бенджаміна Грема кращим із усього, що коли-небудь було написано про інвестиції. Через роки, ставши одним з найбільших інвесторів світу зі статком 66 мільярдів доларів США, Баффетт не змінив своєї думки, а книга Грема витримала не менше 10 перевидань в одних тільки Сполучених Штатах.

Розбираючи всі аспекти розробки та реалізації дієвої інвестиційної політики, Бенджамін Грем, будучи одним з найавторитетніших економістів і інвесторів в світовій історії, виділяє центральні принципи інвестування та найважливіші правила поведінки грамотного інвестора, так само актуальні сьогодні і півстоліття тому. Крім того, книга містить докладний розбір таких проблем, як принципи оптимальної портфельної політики, пошук перспективних об'єктів інвестицій, ймовірні темпи інфляції, а також способи захисту від неї і багато іншого.

Цитата
Є старе добре правило: не хочеш ризикувати - задовольняйся скромними доходами. На ньому зазвичай будується традиційна стратегія інвестиційної діяльності: рівень прибутковості вкладень залежить від ступеня ризику, який готовий понести інвестор. Але ми з цим не згодні. З нашої точки зору, прибутковість вкладень повинна залежати від розумових зусиль, які інвестор докладає для досягнення своїх цілей.

Особливості

  • Книга Бенджаміна Грема «Розумний інвестор» вийшла в світ в 1949 році у видавництві Harper & Row і з тих пір перевидається кожні п'ять років.
  • «Розумний інвестор» містить не тільки воістину безцінні поради щодо інвестування коштів в цінні папери, а й докладний опис унікальних підходів до інвестування, розроблених самим автором (вартісне інвестування по оборотних активах, підприємницьке і захищене вартісне інвестування і т.д.).
  • Кожна глава книги закінчується розгорнутим коментарем її центральних постулатів.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре