Артикул: 83131
Бестселер

Размышления о личном развитии

Автор: Іцхак Калдерон Адізес
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00057-351-8,  978-5-00057-922-0, 978-5-00100-969-6

 

 
Оригінальна назва: Insights on Personal Growth
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 208
Палітурка: Обкладинка з клапанами
Мова видання: Російська
Формат : 170х215 мм (середній формат)
Перекладач: Наталя Постригань
Тип видання: 3-е видання
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Ця книга - збірник роздумів Іцхака Адізеса. Саме роздумів, як підкреслює автор, а не наукових пошуків. І його головна мета - дати читачам поживу для роздумів, вступити з ними в уявну бесіду. Йому вже вдалося зробити це з тисячами відвідувачів його популярного блогу, в якому розміщувалися статті, що увійшли в цю книгу.

На складні і важливі життєві питання Іцхак Адізес дає мудрі відповіді простою мовою. Адизес ділиться тим, що його турбує, і обговорює з читачем висновки, до яких приходить на підставі свого багатого життєвого досвіду. Теми найрізноманітніші:

  •     управління змінами в житті;
  •     правильне харчування і схуднення;
  •     духовність і релігія;
  •     самопізнання, щастя і сенс життя;
  •     сімейне життя;
  •     можливість створення бізнесу з родичами і друзями.


Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче знати відповіді одного з кращих бізнес-мислителів сучасності на прості життєві питання. І для тих, хто захоплюється глибиною думки Адізеса після прочитання його попередніх книг.

про автора

Доктор Іцхак Калдерон Адізес - один з неперевершених бізнес-консультантів світу, блискучий фахівець в області ефективного управління бізнес-процесами. Засновник Інституту Адізеса, який входить в топ-10 консалтингових компаній світу. Філія Інституту Адізеса існує в 15 країнах. Доктор Адізес - науковий консультант програм Executive MBA та MBA ІБДА, почесний доктор РАНХ і державної служби при Президенті РФ.

Іцхак Адізес ось уже майже 40 років веде свою професійну діяльність. За цей час він був викладачем Каліфорнійського, Стенфордського і Єрусалимського університетів, виступав бізнес-консультантом для декількох сотень компаній-лідерів, співпрацював як консультант з політичних питань при уряді глав Швеції, Бразилії, Греції, Ізраїлю, Ісландії, Мексики і Македонії. Серед компаній, з якими працював Адизес, Bank ofAmerica, Coca-Cola Bottling, IBM Бразилія і ще безліч компаній в 52 країнах світу.

Автор 29 книг, перекладених на 26 мов. Одна з наукових теорій Адізеса - теорія життєвих циклів компаній - описана в його книзі «Управління життєвим циклом корпорації». Суть теорії в тому, що будь-яка компанія, як і будь-який живий організм, переживає різні стадії розвитку: народження, дитинство, юність і т. Д. Компанія переживає хвороби росту і всі ті проблеми, з якими стикається будь-який живий організм в період життя. Теорія Адізеса - це свого роду еліксир вічної молодості для корпорації.

Ще одна відома теорія Адізеса, що пояснює типології керівників, описана в книзі «Як подолати кризи менеджменту». На думку доктора Адізеса, ідеального керівника не існує. Згідно з його моделі PAEI, для досягнення ефективності керівнику потрібні чотири якості: P - виробника результатів (producer), A - адміністратора (administrator), Е - підприємця (entrepreneur), I - інтегратора (integrator). Все це не може поєднуватися в одній людині, тому необхідно мати кілька сильних менеджерів біля керма корпорації.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре