Артикул: 84449
Бестселер

Работа твоей мечты. Как зарабатывать деньги, занимаясь любимым делом

Автор: Барбара Шер
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00100-272-7,  

 

 
Оригінальна назва: Barbara Sher's Idea Book
Рік видання: 2016
Кількість сторінок: 256
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 3 000
Серія: МІФ. Творчість
Вікові обмеження: 12+
360 грн
Є в наявності

Про книгу

Величезна добірка ідей від Барбари Шер, які допоможуть заробляти, займаючись улюбленою справою.

Автор бестселера «Мріяти не шкідливо» Барбара Шер своїми книгами і виступами змінила життя мільйонів людей. У цій книзі вона ділиться ідеями та рекомендаціями, які допоможуть вам заробляти на життя, займаючись улюбленою справою.

Дуже багато мрій гинуть просто тому, що у людей мало інформації. Люди відмовляються від справи мрії, тому що працюють в корпораціях і вважають, що єдиний правильний шлях лежить через кар'єрне зростання, бізнес-плани і кредити. Інші знаходять обов'язковим спочатку одержати вчений ступінь.

А в цей час багато людей займаються улюбленою справою і заробляють без бізнес-планів, кредитів і вчених ступенів.

Якщо ви серед тих, хто не вірить в можливість заробляти на тому, що приносить задоволення і радість - ця книга для вас. Вона допоможе вам подивитися на ситуацію під новим кутом, придумати кілька ідей того, як ви зможете займатися тим, що любите, а не ходити на ненависну роботу.

Ключова частина книги - величезна добірка ідей від Барбари Шер, які допоможуть вам знайти свій шлях і свою роботу мрії, яка може бути і фрілансом, і роботою на дому, і виїзний. Вам зовсім не обов'язково сидіти в офісі з 9 до 6, щоб заробляти собі на життя.

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче знайти роботу або справу мрії, і займатися тим, що подобається.

про автора

Барбара Шер - автор семи бестселерів, кожен з яких пропонує практичний і детально розписаний метод виявлення природних талантів, визначення цілей і втілення мрії в реальність. Преса і численні шанувальники часто називають її матір'ю лайф-коучингу.

Барбара проводила семінари та майстер-класи по всьому світу - для університетів, професійних організацій, корпорацій зі списку Fortune 100, урядових установ. «Комік з посланням», «кращий лектор, якого ми коли-небудь бачили», - так відгукуються про неї слухачі.

Вона регулярно виступала в національних медіа в популярних програмах, включаючи шоу Опри Вінфрі. Барбара Шер періодично проводить семінари в Смітсонівському інституті, Гарвардському та Нью-Йоркському університетах.

Барбара довго йшла до своєї мрії: сім років вона працювала офіціанткою, будучи матір'ю-одиначкою з двома дітьми. Протягом цих семи років вона поєднувала роботу в ресторані і улюблена справа - роботу з людьми. Її перша книга «Мріяти не шкідливо» вийшла, коли Барбарі було 44 роки. Книга стала бестселером і ось вже більше 35 років продається величезними тиражами по всьому світу.

У книзі «Мріяти не шкідливо» Барбара пише про створення життя своєї мрії. Вона пропонує практичні методики вирішення проблем, вміння планувати, відповідні навички. Ось уже майже 40 років Барбара Шер допомагає людям в усьому світі перетворювати свої розпливчасті бажання і мрії в конкретні результати.

Цитати з книги

випустіть мрії
Коли ми чуємо свіжі і оригінальні ідеї і бачимо несподівані рішення задачі, як займатися улюбленою справою в реальному світі, затаєні мрії виходять на поверхню і голосно заявляють про себе.

змініть підхід
Якщо ви теж думаєте, що займатися дійсно улюбленою справою (і не померти з голоду) неможливо, настав час поглянути на речі по-новому. Вам потрібен інший підхід, інший кут зору, інноваційні стратегії.

міркуйте
Дозвольте мозку проявити себе якнайкраще - поважайте всі думки, які прийдуть в голову, записуйте їх в спеціально залишених вільних місцях і знайдіть час, щоб відповісти на власні питання.

мобільний навик
Викладання - чи не самий мобільний навик, його можна перенести куди завгодно. Якщо ви природжений учитель, то можете вчити чого завгодно, виступати з лекціями, бути корпоративним тренером або давати уроки онлайн.

Орієнтуйтеся на щастя
Постійні пошуки щастя - навик. Вам потрібно знати: щастя - це те, що ви хочете, і це не тільки дозволено, але і абсолютно необхідно. Орієнтуватися на щастя, щоб визначити, чим займатися в житті, - саме практичне, що можна зробити.

Джерело доходу
Хто сказав, що джерело доходу повинно бути одне? Так легко зайти в глухий кут. Якщо жодне з улюблених занять саме по собі не забезпечує вас досить, не відмовляйтеся від них. Робіть все відразу. Придумайте кілька джерел доходу: один або два не спрацюють - вистрілять інші.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре