Артикул: 4003

Push Dozer

 

 
Товар закончился
Немає в наявності

Про конструктор

Моделювання або збірка різних моделей літаків, танків або екскаваторів вже давно вийшло за межі суто дитячого захоплення. Захоплююче заняття у багатьох людей залишається на все життя улюбленим хобі. Можливо, Ви самі з ентузіазмом складаєте мініатюрні копії засобів пересування або витончених палаців у стилі бароко? Або такою діяльністю захоплені Ваші  близькі, друзі, колеги? 

Тоді Ви напевно знаєте, як багато значать для них години, проведені за кропіткою працею - моделюванням. Це радість творення та гордість за досягненний результат. Такі моделі обов'язково демонструються гостям, даруються та передаються по спадку, приймають участь у виставках та конкурсах. Зробіть радість собі та своїй родині незвичайним подарунком - комплектом для збірки мініатюрного фанерного трактору Push Dozer.

Механічний конструктор уявляє з себе набір дерев'яних пластин, з яких виймаються окремі деталі трактору. Пізніше з них треба дуже ретельно зібрати зменшену копію справжнього трактору, ретельно з'єднуючи між собою маленькі частини. Деталі виконані з тонкої фанерної деревини, з великою точністю підігнані під певний розмір, у них збережені усі найменші особливості, впритул до ручок на дверцятах та втулок на колесах. Усі частини конструкції зроблені у дійсній аналогії з деталями реального трактору, а використання деревини в якості матеріалу надає моделі неповторний фантастичний вигляд ретро-техніки. 

Дерев'яний механічний конструктор призначений для дітей віком від 14 років, через те що збірка вимагає великої концентрації уваги та усидливої роботи над проектом. Саме тому моделюванням все більше захоплюються більш дорослі люди, відволікаючись таким чином від якихось побутових проблем. Для них ця справа стає релаксацією та можливістю створити оригінальну модель.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре