Артикул: 927782
Бестселер

Психология убеждения. 50 доказанных способов быть убедительным

Автор: Роберт Чалдіні
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00117-785-2,  978-5-00100-549-0; 978-5-91657-701-3; 978-5-00117-413-4

 

 
Дод.автор: Ной Гольдштейн, Стив Мартин
Оригінальна назва: Yes!: 50 Scientifically Proven ways to be Persuasive
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 224
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Перекладач: Галина Федотова
Тип видання: 5-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Мова видання:
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Ця книга розповість про психологічні прийоми, використання яких допоможе вам на роботі і в спілкуванні з близькими людьми. Автори цієї книги стверджують, що будь-яка людина, вивчаючи стратегії переконання з наукової точки зору, стане в рази ефективніше спілкуватися, а також навчиться чесно, етично і правильно вибудовувати стосунки із іншими людьми. Саме наукова основа дозволяє нам, змінивши зовсім небагато, отримати вражаючі результати в області ефективного спілкування і впливу на людей.

Ви дізнаєтеся:

  •     як, змінивши всього пару слів в рекламі, можна значно підвищити її ефективність;
  •     яка фраза в листі приверне увагу і забезпечить вам обов'язковий відповідь;
  •     як впливають на силу переконання настрій, зовнішній вигляд і навіть звучання імені.


А ще ви дізнаєтеся, що саме змушує людей погоджуватися з вами.

Для кого ця книга

Для всіх, кому важливо бути переконливим: на роботі чи вдома, з близькими або незнайомими людьми, при усному зверненні або на листі.

Чому ми вирішили видати цю книгу

Це справжня енциклопедія переконання, ряд ефективних і етичних прийомів на всі випадки життя!

фішка книги

У книзі 50 цікавих статей - 50 прийомів в скарбничку ваших навичок переконання. Кожен з описаних способів не тільки доведений з наукової точки зору, але і багаторазово підтверджений на практиці.

Роберт Чалдіні - найбільш цитований у світі соціальний психолог в області впливу і переконання, автор «Психології впливу» - міжнародного бестселера, виданого півторамільйонним тиражем.

Основні ідеї

  •     Коли потрібно когось в чомусь переконати, більшість людей покладаються на особистий досвід, не беручи до уваги ні факти, ні прийоми переконання.
  •     Візьміть на озброєння шість основних принципів впливу: «взаємний обмін», «авторитет», «зобов'язання / послідовність», «дефіцит», «прихильність» і «соціальне доказ».
  •     Люди хочуть подобатися, тому вчіться бачити хороше в кожному.
  •     У багатьох ситуаціях слідують за більшістю. Чітко позначивши норми, ви досягнете бажаної поведінки.
  •     Визнайте помилки. Чесність посилить ваше вплив.


від авторів

Нам важливо, щоб читач краще зрозумів психологічні процеси, що лежать в основі нашої здатності впливати на людей - а значить, змінювати їхнє ставлення до чого-небудь або поведінку, щоб обидві сторони досягли позитивних результатів.

Ми обговоримо в цій книзі типи висловлювань, яких слід остерігатися, щоб протистояти як прихованого, так і явного впливу на ваші рішення.

Замість того щоб покладатися на поп-психологію або неоднозначний особистий досвід, ми обговоримо психологічну основу успішних стратегій соціального впливу, використовуючи строго наукові докази. Ми будемо вказувати на ряд загадкових явищ, пояснюваних при більш глибокому розумінні психології соціальних впливів.

Переконання - наука, хоча часто його помилково вважають мистецтвом ... Вивчаючи психологію переконання і використовуючи пропоновані стратегії, навчитися добре переконувати можуть навіть ті, хто вважає себе нездатним умовити дитину пограти.

Уміння переконувати - маловивчена наука, наука відносин. Вона заснована на психологічних дослідженнях і методах.

про авторів

Доктор Роберт Чалдіні - популяризатор соціальної психології, очолював відділення психології в університеті штату Арізона. Його книга «Психологія впливу» стала класичною в соціальній психології, вона увійшла в ТОП-500 кращих книг на сайті Amazon. «Психологію впливу» рекомендують кращі вчені світу як посібник з особистісних стосунків і конфліктології. Сукупний тираж склав більше двох мільйонів екземплярів.

Ступінь Доктора наук Роберт отримав в Колумбійському університеті. Кар'єру присвятив вивченню відносин між людьми. Вивчає «психологію поступливості», розглядаючи цікаві випадки з власної практики, підкріплені науковими дослідженнями. З'ясовує дію механізмів прохань і вимог, розглядає стереотипну поведінку, способи маніпуляції та інші «знаряддя впливу» на людей.

Результати його досліджень публікуються в різних академічних і ділових журналах. Він часто консультує підприємців та урядовців. У 2003 році Роберт отримає премію Дональда Кемпбелла за видатні успіхи. У 2009 році прийняв рішення припинити наукову діяльність.

Ноа Гольдштейн - викладач Вищої школи бізнесу Чиказького університету. Удостоєний дослідницьких стипендій та грантів кількох державних установ США, в тому числі Національного наукового фонду та Національного інституту здоров'я.

Стів Мартін - керівник компанії Influence At Work ( «Вплив в сфері професійної діяльності», Великобританія). Навчає і консультує на основі стратегій, описаних в книзі «Психологія переконання».

Цитати з книги

здатність переконувати
Здатність кожної людини переконувати оточуючих можна збільшити, вивчаючи стратегії переконання з наукової точки зору. З цієї книги ви дізнаєтеся, як невеликі і нескладні зміни в текстах повідомлень допоможуть зробити їх переконливіше.

Три слова, що збільшують продажу
Одним з найуспішніших авторів платних програм є Колін Есзот. Вона змінила всього три слова в тексті реклами та досягла збільшення покупок в рази. Есзот змінила фразу «Оператори чекають, телефонуйте прямо зараз» на «Якщо оператори зайняті, будь ласка, передзвоніть».

стадне почуття
В одному експерименті помічник дослідника зупинявся на жвавому тротуарі Нью-Йорка і стояв, дивлячись у небо, протягом хвилини. Спочатку велика частина перехожих просто обходила його. Коли дослідники збільшили кількість смотрящих в небо до п'яти чоловік, то до них приєдналися перехожі.

Сила соціального доказу
Якщо ви, будучи керівником або менеджером, намагаєтеся переконати співробітників перейти на нову систему, вам слід звернутися за відгуком до інших співробітників того ж відділу, які вже погодилися. Скаржачись на тих, хто поки не приєднався, ви отримуєте зворотний результат.

Як робити НЕ треба
Оголошення в національному парку Арізони: «Кожен день ваша спадщина варварськи нищиться через крадіжки дрібних шматочків скам'янілого дерева, які в цілому складають 14 тонн в рік». Ми з'ясували, що саме це оголошення, написане з наміром запобігти крадіжкам, збільшувало їх в три рази.

Проблема широкого вибору
У першокласному супермаркеті встановили демонстраційний прилавок, де поперемінно перебувало то 6, то 24 видів джему. Результати показали явні і вражаючі відмінності: при більш широкому виборі покупку зробили тільки 3 відсотки з підійшли до прилавка, а коли вибір обмежений - 30 відсотків

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре