Артикул: 485026

Психология для сценаристов: Построение конфликта в сюжете (тверда палітурка)

Твёрдая обложка 330 грн
Автор: Уильям Индик
Видавництво: «Альпіна нон-фікшн»
ISBN: 978-5-91671-806-5,  

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 352
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Рік першого видання: 2018
365 грн
Знижка 35 грн
330 грн
Є в наявності

Цитата

«Мета цієї книги - запропонувати вам кілька психологічно відомих і переконливих формул і пояснити, як їх застосовувати, щоб вийшла саме та історія, яку ви хотіли написати».
Вільям Індик

Про що книга «Психологія для сценаристів: Побудова конфлікту в сюжеті»

Робота над сценарієм, як і всяка творчість, здебільшого відбувається з натхнення, і багато професіоналів кінематографа вважають, що художня свобода і аналіз несумісні. Вільям Індик категорично з цим не згоден. Аналізуючи теорії психоаналізу - від Зігмунда Фрейда і Еріка Еріксона до Морін Мердок і Ролло Мея, автор підкріплює концепції знаменитих учених прикладами з відомих фільмів з їх вічними темами: любов і секс, смерть і руйнування, страх і гнів, помста і ненависть. Розглядаючи мотиви, приховані бажання, комплекси, рушійні героями, Індик оцінює перемоги і прорахунки авторів, які в кінцевому рахунку не можна приховати від глядача. Адже глядач співпереживає герою, ідентифікує себе з ним, проходить разом з ним шлях трансформації і досягає катарсису.

Чому книга «Психологія для сценаристів» гідна прочитання

Не важливо, звернулися ви до книги за рішенням якогось конкретного питання або просто хочете розширити свої знання про те, як писати сценарій, або про кінематограф взагалі, в будь-якому випадку ви знайдете тут безліч цікавих ідей. Геніальні теорії вчених, аналізовані в цій книзі, - справжнє джерело мудрості. Можливо, під час читання на вас обрушиться потік нових ідей для сценаристів і режисерів. Або вас будуть охоплювати сонми різних символів і несвідомих образів при роботі над сценарієм в процесі зйомок або просто при кіноперегляді.

Відкрийтеся цього потоку несвідомих образів і ідей. Найкраще, що може зробити для вас ця книга, - розкрити вам ваш власний світ несвідомого, адже саме там народжуються фантазії, мрії і фільми.

Для кого ця книга

Цінний практичний посібник для кінематографістів-сценаристів, режисерів, студентів, кінокритиків. В кінці кожного розділу містяться тезове зміст глави, вправи і рекомендації для вашого сюжету. Захоплююче читання для всіх любителів кіно і тих, хто цікавиться психологією.

Хто автор

Вільям Індик - професор психології, сценарист, письменник, сценарний консультант. Автор кількох книг. Викладає в Dowling College, Нью-Йорк, де веде курси «Психологія в кіно», «Проблеми ідентичності в кіно», «Досягнення особистісної цілісності». У 2001 р. отримав ступінь доктора філософії з психології розвитку в Корнельському університеті.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре