КНИГА ТИЖНЯ "365 порад на перший рік життя вашої дитини" - 149 грн
Артикул: 31427
Новинка

Правила управления людьми. Как раскрыть потенциал каждого сотрудника

Автор: Річард Темплар
Видавництво: Видавнича група «КМ-Букс»
ISBN: 978-966-948-519-9,  

 

 
Оригінальна назва: The Rules of Thinking
Рік видання: 2021
Кількість сторінок: 236
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Перекладач: К. Козачук
Рік першого видання: 2021
Товар закончился
Немає в наявності

Анотація
Світовий бестселер!
Від автора книг "Правила життя" та "Правила кар'єри"!
Персональна інструкція щодо того, як думати у гнучкіший, мудріший та наснажливий спосіб.


Правила мислення - це ключові принципи того, як приймати розумні рішення, боротися з прокрастинацією, знати, коли піти на компроміс, уникати помилок, знаходити різні варіанти, ефективно думати разом з іншими, зберігати активність розуму, мислити креативно, підтримувати позитивні думки. Засвоївши ці правила, ви станете людиною, яка завжди знає, чого вона хоче.


Хіба не приємно було б бути одним із природжених мислителів цього світу? Мабуть, це прекрасно - бути об'єктом заздрості інших через те, що ви подаєте найкращі ідеї, приймаєте виважені рішення, творчо розв'язуєте проблеми й завжди дивитеся на життя позитивно.
Може, ці люди знають щось таке, чого не знає решта з нас і чому ми всі можемо навчитися? Відповідь - упевнене "так". Нам потрібні Правила мислення!


Ці Правила - ключові принципи того, як приймати розумні рішення, боротися з прокрастинацією, знати, коли піти на компроміс, уникати помилок, знаходити інші варіанти рішень, ефективно думати разом з іншими, припинити зациклюватись, зберігати активність розуму, мислити креативніше, думати про хороше й радіти життю.
Ви завжди будете знати, чого хочете!


Річард Темплар - автор численних бестселерів, присвячених саморозвитку, кар'єрному росту й досягненню успіху в житті, пропонує 100 правил, необхідних для просування службовими сходами.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре