КНИГА ТИЖНЯ "Соціальний інтелект. Нова наука про людськ взаємовідносини" - 216 грн
Артикул: 631696

Правила менеджмента: Как ведут себя успешные руководители

Автор: Річард Темплар
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6149-7,  

 

 
Оригінальна назва: The Rules of Management
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 230
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Перекладач: С. Шарпай
Тип видання: 3-е видання
Вікові обмеження: 0+
Рік першого видання: 2017
252 грн
Є в наявності

Цитата
"Заради всього святого, дайте команді все, що потрібно, і найкращої якості. І більше не втручайтеся, нехай роблять свою справу".
Річард Темплара

Про що книга
Є суха теорія менеджменту, є практичні знання. А ще є якийсь симбіоз теорії і практики, яким відмінно володіють лічені фахівці. Темплара з їх числа. Серія його "Правил" гідна найвищих похвал: він пише лише про те, про що знає напевно.
"Правила менеджменту" - книга про поведінку керівників, що прагнуть до популярності серед підлеглих і вершині кар'єрного успіху, про вибір правильного вектора в управлінні. Для зручності сприйняття вона поділена на дві інформативні частини: як керувати командою і як управляти собою.

Чому книга гідна прочитання
"Ви не знайдете тут нічого такого, про що б не знали або не чули раніше". І незважаючи на таке відверте зізнання автора на самому початку книги, її із задоволенням читаєш далі. Причина проста: можна знати всі правила, але не встигнути про них як слід подумати. Темплара зробив це за нас. "Знати не означає робити", - стверджує автор, закликаючи до саморозвитку. Тернистий шлях до успіху може бути не настільки важкий, якщо дотримуватися певних канонів і, головне, постійно навчатися і зростати. 107 правил Річарда Темплара стануть в цьому неперевершеними помічниками. Прочитавши книгу, заховайте її від сторонніх очей, жартує автор. "Якщо нікому не вдасться заглянути в неї, то ви завжди будете на крок попереду, не докладаючи додаткових зусиль".

Для кого ця книга
Для менеджерів середньої і вищої ланки, керівників компаній.

Автор
Річард Темплара - англійський письменник і видавець. До того як заснувати видавництво разом зі своєю дружиною, Темплара змінив безліч професій. Наприклад, він був керуючим казино, фінансовим менеджером, бізнес-консультантом, фахівцем з управління стресом і навіть екскурсоводом. Свій життєвий і професійний досвід Темплара використовував в тому числі при написанні серії книг про "Правилах ..." ( "Правила кар'єри", "Правила менеджменту", "Правила життя" і т. Д.), Які принесли автору найбільшу популярність.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують