КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 882055

Правила инвестирования Уоррена Баффетта

Автор: Джеремі Міллер
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-7141-0,  

 

 
Оригінальна назва: Warren Buffett's Ground Rules: Words of Wisdom from the Partnership Letters of the World's Greatest Investor
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 374
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170х240 мм (середній формат)
Наклад: 7000
Перекладач: В'ячеслав Іонов
Тип видання: 2-е видання
Вікові обмеження: 0+
Рік першого видання: 2020
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу
Інвестиційного гуру Уоррена Баффета багато хто називає "провидцем". Сам Баффетт говорить, що передбачати поведінку ринку безглуздо і тільки терпіння, ощадливість і вірність принципам допоможуть досягти довгострокового успіху. Такого прагматичного підходу він дотримується з моменту організації свого першого товариства Buffett Partnership Limited (BPL) в 1956 р Саме тоді молодий Баффетт почав раз в півріччя розсилати партнерам листи, в яких розповідав про результати роботи і детально пояснював свої методи інвестування. Баффетт не пише книг, але його листи партнерам, зібрані в цьому виданні, дають можливість зрозуміти образ думок і філософію інвестування великого підприємця.
Автор - укладач книги інвестиційний аналітик Джеремі Міллер, об'єднавши листи за темами, аналізує історію успіху компанії BPL з 1956 по 1970 р - періоду, за визнанням самого Баффета, з найвищою прибутковістю, яку він коли-небудь отримував. Викладені тут підходи, незважаючи на еволюцію в методах інвестування, не втрачають актуальності і до цього дня. Листи Баффетта будуть однаково корисні новачкам, любителям і професіоналам.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре