КНИГИ ТИЖНЯ - популярні книги автора Ілсе Санд
Артикул: 84176

PR в реальном времени. Тренды. Кейсы. Правила

Автор: Михайло Умаров
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-7028-4,  978-5-9614-5746-9

 

 
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 230
Палітурка: Тверда палітурка, суперобкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Вікові обмеження: 6+
248 грн
Є в наявності

Цитата

Якщо за останні півроку ви не прочитали жодної книги за своєю професією, не відвідали жодної конференції, не опанували нових інструментів для роботи, тоді щось іде не так. Ви не чули про соціальну мережу Periscope? Чи не користуєтеся сервісом MailChimp? А SurveyMonkey? Чи не застосовуєте маркетинг в реальному часі на практиці? Можливо, пора почати. Ви комфортно стоїте на пероні, але поїзд йде. Пора стрибати в останній вагон, вчитися, читати, пробувати нове.

Про що книга «PR в реальном времени. Тренды. Кейсы. Правила»

Традиційні прийоми PR більше не працюють, прес-релізи приходять прямо в спам, новини компаній нікому не потрібні, класичний SMM помер.

І як жити піарнику в світі, де люди щодня так чи інакше стикаються з різними брендами по 5 000 раз в день?

PR - така річ, в якій можна і потрібно постійно вчитися і розвиватися. Не можна покладатися на знання і досвід навіть п'ятирічної давності.

Ця книга для фахівців зі зв'язків з громадськістю, бренд-менеджерів, маркетологів, в загальні для всіх, хто займається просуванням. З гумором, прикладами з російської практики, і, звичайно ж, практичними порадами, які можна почати застосовувати цю ж хвилину.

Книга допоможе по-новому поглянути на комунікацію з журналістами, блогерами та лідерами думок. Навчить вважати гадану примарною ефективність (мабуть, сама слизька тема в PR). Можливо, поміняє ваш погляд на соціальні мережі і, хочеться вірити, полегшить вам роботу як онлайн, так і офлайн: адже найголовніше для піарника, як і раніше - живе спілкування.

Чому книга «PR в реальном времени. Тренды. Кейсы. Правила» гідна прочитання

  • На ринку давно не було дійсно сучасної книги по PR, в основному перевидавалися старі книги, які не встигають за стрімко змінючою реальністю
  • Ця книга і для піарників з багаторічним досвідом, і для новачків: така специфіка ремесла - в PR ти завжди неофіт
  • Всі поради ґрунтуються на російських реаліях, так що все зрозуміло і можна застосувати

Хто автор

Михайло Умаров - експерт в області комунікаційного менеджменту, PR та SocialMedia. 10 років пропрацював в компанії «Вимпелком» (бренд «Білайн») на посаді прес-секретаря, а потім PR-директора. З січня 2009 року очолює комунікаційнеагентство Comunica, яке працює з такими клієнтами, як Nike, Toyota, РусГідро, McDonalds, Oracle, Goodyear і ін.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре