КНИГА ТИЖНЯ - "Шпаргалки для боссов. Жесткие и честные уроки управления, которые лучше выучить на чужом опыте". Ціна - 224 грн
Артикул: 1259953

Похвалите меня. Как перестать зависеть от чужого мнения и обрести уверенность в себе (мягкая обложка)

Мягкая обложка 120 грн
Автор: Крейг Інгліш
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпина: психологія та філософія
ISBN: 978-5-9614-3851-2,  

 

 
Дод.автор: Джеймс Рапсон
Оригінальна назва: Anxious to Please: 7 Revolutionary Practices for the Chronically Nice
Рік видання: 2021
Кількість сторінок: 330
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 120х165 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: Илья Попенкер
Вікові обмеження: 16+
Рік першого видання: 2020
120 грн
Є в наявності

Прагнення неодмінно сподобатися оточуючим, навіть на шкоду собі, хронічна тривожність і невпевненість в собі, занижена самооцінка, занепокоєння про те, що подумають інші, зустрічаються у сучасних чоловіків і жінок настільки часто, що це можна вважати епідемією XXI століття. Незважаючи на те, що всі ці проблеми дуже сильно псують нам життя, ми рідко загострюємо на них увагу, бо вважаємо, що це просто особливості нашої особистості, з якими нічого не поробиш.

Автори цієї книги провели велике дослідження і виявили першопричини подібних проблем і вважають, що навіть їх запущені форми піддаються коригуванню. Вони описали сім революційних практик трансформування людини, які допоможуть вам змінитися, повірити в себе, знайти гармонію в особистому житті і стати щасливим. Навіщо читати побороти постійну тривожність; краще пізнати самого себе, навчитися самоусуватися від суєти і блокувати неприємні почуття; управляти власними емоціями; налагодити гармонійне сексуальне життя; усвідомити свою неймовірну жіночність/мужність; налагодити стосунки зі своєю сім'єю і партнером; зрозуміти, чому особистий простір такий важливий для гармонійних відносин; оцінити, наскільки важливі дружні відносини.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре