КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 921953

Платформа: Практическое применение революционной бизнес-модели

Автор: Алекс Моазед
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-1245-1,  

 

 
Оригінальна назва: Modern Monopolies: What It Takes to Dominate the 21st Century Economy
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 288
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170х240 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: А. Соломіна
Рік першого видання: 2019
324 грн
Є в наявності

Про що книга

Що спільного у Google, Snapchat, Tinder, Amazon і Uber? Всі вони - платформи, представники бізнес-моделі, яка останні 10 років приносить своїм власникам величезні прибутки. Суть платформи в тому, що вона створює не продукт, а екосистему, за допомогою якої легше відкрити новий бізнес, а продавцю і покупцю зручніше взаємодіяти.

Сьогодні платформи буквально захопили інтернет: на частку Facebook припадає 25% всіх відвідувань глобальної мережі, а Google забезпечує майже 40% інтернет-трафіку. Однак масштаб змін, що відбуваються поки оцінили далеко не всі. Автори докладно розповідають про те, що змінилося в структурі сучасного бізнесу, як це впливає на роботу компаній і що підприємцям і керівникам слід робити, щоб адаптуватися і процвітати в нових економічних умовах.

Чому книга гідна прочитання

- Платформні бізнес-моделі - найприбутковіші на сьогоднішній день. Важливо розуміти, як вони влаштовані, щоб використовувати в своїй роботі.

- У книзі дуже докладно розбирається механіка роботи різних типів платформ з різних сфер економіки.

- Автори - практики. Вони особисто брали участь в розробці десятків бізнес-моделей, які принесли компаніям мільйонні прибутки.

Хто автори

Алекс Моазед - генеральний директор і засновник Applico, серед клієнтів якої компанії зі списку Fortune 500, фахівець в області мобільних і платформних технологій. Його часто запрошують в якості експерта телеканали Bloomberg, CNBC і Fox, його статті друкують в Inc. Magazine, The Wall Street Journal і The New York Times.

Ніколас Джонсон - глава відділу платформ компанії Applico. Саме він розробляє і виводить нові платформні бізнес-моделі на ринок. На початку своєї кар'єри Ніколас працював редактором в Інституті нового економічного мислення та тісно співпрацював з найбільшими економістами, в тому числі декількома нобелівськими лауреатами.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре