КНИГИ ТИЖНЯ - популярні книги автора Ілсе Санд
Артикул: 846137

План Б. Как пережить несчастье, собраться с силами и снова ощутить радость жизни

Автор: Адама Ґрант
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6440-5,  

 

 
Оригінальна назва: Option B: Facing Adversity, Building Resilience, and Finding Joy
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 248
Палітурка: Тверда палітурка, суперобкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 120х165 мм (середній формат)
Перекладач: Марія Кульнева
Рік першого видання: 2018
Мова видання:
280 грн
Є в наявності

Про що книга
Відновитися після ударів долі буває непросто. Коли звичний світ валиться, здається, що життя втрачає сенс назавжди. Як не опустити руки в такій ситуації і впоратися з негараздами? Як знову відчути смак до життя і бажання бути щасливим? З чого почати? Книгу про це написали Шеріл Сендберг - відома американська підприємниця, головний операційний директор Facebook, і Адам Грант - психолог, професор Уортонской школи економіки, колумніст The New York Times і бізнес-консультант таких гігантів, як Johnson & Johnson, Google, Pixar.

«План Б», заснований на особистому трагічному досвіді Шеріл і новаторських дослідженнях Адама, містить в собі набір методик і рекомендацій щодо подолання життєвих криз, розвитку емпатії і любові до самого себе, побудови міцної родини та створення міцних відносин з партнером і колегами по роботі.

Чому книга гідна прочитання

  • Це зворушлива і чесна книга про подолання болю втрати і повернення до життя, про виховання стійкості в собі і своїх дітях.
  • Автори діляться з нами історіями людей, які втратили найдорожче, що у них було, і показують, що допомогло цим людям вистояти. Ця книга сповнена унікального життєвого досвіду.
  • Ніхто з нас не застрахований від втрат і жахливих подій в особистому житті і бізнесі. Шеріл Сендберг і Адам Грант розповідають, як підготувати і втілити в життя запасний варіант дій, план Б, щоб якомога швидше і легше впоратися з наслідками ситуацій, які вибивають нас з колії, і набратися сил для повноцінної і щасливого життя.

Для кого ця книга
Для широкої аудиторії.

хто автори
Адам Грант - психолог, один з кращих професорів Уортона і автор бестселерів «Оригінали» (Originals) і «Брати чи віддавати?» (Give and Take). Провідний експерт з мотивації, змістом і способам підвищення креативності та продуктивності. Нагороджений преміями Американської психологічної асоціації та Національного наукового фонду; веде свою колонку в The New York Times. Живе в Філадельфії з дружиною і трьома дітьми.

Шеріл Сендберг - бізнес-лідер, філантроп і головний операційний директор Facebook. Автор бестселера «Не бійся діяти» і засновник LeanIn.Org, метою якої є допомога жінкам в досягненні їх цілей. Раніше займала посади віце-президента по онлайн-продажу в Google і глави адміністрації міністерства фінансів США. Живе в Північній Каліфорнії з двома дітьми. Шеріл віддає весь дохід, отриманий від цієї книги, благодійній програмі OptionB.org, що допомагає людям вработать стійкість характеру і знайти сили і сенс життя в тяжкі для них часи.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре