Артикул: 709912
Новинка

Пасивний заробіток. Як перетворити ідею на гроші за 27 днів

Автор: Крис Гильбо
Видавництво: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7682-42-3,  

 

 
Оригінальна назва: Side Hustle: From Idea to Income in 27 Days
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 240
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 2500
Перекладач: Олександра Асташова
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2019
175 грн
Є в наявності

Про книгу
Підприємець Кріс Ґільбо все життя міняв підробітки як рукавички. Він пробував себе в усьому — від імпорту кави до розробки сайтів. Кожна нова справа давала йому досить пристойний заробіток, а також навчила простої істини: реалізувати свої ідеї не так складно. Не має значення, ким ви працюєте і чи плануєте звільнятися з основної роботи. Ви можете почати реалізовувати проект навіть не маючи багато грошей, купу вільного часу чи спеціальної освіти.

Для кого ця книга
Для всіх, хто цікавиться підприємництвом, прагне започаткувати власну справу. ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА Автор пропонує місячний план, який допоможе структурувати ваші дії, почати якнайшвидше реалізовувати ідеї та отримувати додатковий заробіток.

Про автора
Кріс Ґільбо — американський письменник, підприємець і мандрівник. Усе життя працює на себе. Він займається різноманітними проектами: від написання статей до волонтерства в Західній Африці. Ґільбо заснував World Domination Summit — міжнародну спільноту творчих людей. Допомагає іншим знайти своє покликання та поділитися досвідом. Кріс відвідав 193 країни до свого 35-річчя. Автор книжки «Стартап на $100».

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре