КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 709245

Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування

Автор: Кевин Горсли
Видавництво: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7730-07-0 ,  

 

 
Оригінальна назва: Unlimited Memory: How to Use Advanced Learning Strategies to Learn Faster, Remember More and be More Productive
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 128
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 140х210 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: Оксана Кацанівська
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2019
165 грн
Є в наявності

Автор цієї книжки все дитинство та юність страждав на дислексію. Та вже за 10 років після закінчення школи побив світовий рекорд із запам’ятовування перших десяти тисяч цифр числа Пі. За допомогою пропонованих Горслі інструментів, стратегій та вправ із тренування пам’яті, ви не лише зможете працювати більш ефективно та креативно, а й піднімете рівень своєї ерудованості.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжка для найширшого кола читачів, усіх, хто прагне до саморозвитку, Книга «Пам’ять без обмежень. Потужні стратегії запам’ятовування»для викладачів, батьків, студентів.

ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ ЦЮ КНИГУ
У цій книжці Горслі пропонує власну методику тренування уваги та зосередженості, яка допоможе перетворити безлику інформацію на добре структуровані дані, які залишиться у вашій голові надовго.

ПРО АВТОРА
Кевін Горслі — професійний лектор міжнародного рівня, тренер з мотивації та креативного мислення та кількаразовий рекордсмен із запам’ятовування. Його роботи були відзначені The Oprah Magazine, Time, Forbes на численних телевізійних і радіо- шоу.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре