КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 83011
Бестселер

От нуля к единице. Как создать стартап, который изменит будущее

Автор: Пітер Тіль
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-7003-1,  978-5-9614-6087-2, 978-5-9614-4839-9

 

 
Дод.автор: Блейк Мастерс
Оригінальна назва: Zero to One: Notes on Startups,or How to Build the Future
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 192
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Тип видання: 4-е видання
Вікові обмеження: 0+
Рік першого видання: 2014
Мова видання:
329 грн
Є в наявності

Цитата

Вертикальний, або інтенсивний, прогрес означає створення нових сутностей - тобто перехід від нуля до одиниці. Ця книга - про питання, які слід задавати і на які слід шукати відповіді, щоб досягти успіху в бізнесі, що створює нове. Це не підручник, не збори відомостей, а вправа, що тренує здатність мислити.
Пітер Тіль


Про що книга «Від нуля до одиниці: Як створити стартап, який змінить майбутнє»

Книга «Від нуля до одиниці» присвячена технологіям створення успішного стартапу, що веде до створення потужного монопольного бізнесу. Розуміючи конкуренцію як руйнівну силу, Пітер Тіль пропонує своєму читачеві переконатися в дієвості монополістичних бізнес-стратегій на прикладі досвіду величезної кількості компаній, серед яких Facebook, Microsoft, eBay, Twitter і багато інших. Крім того, книга містить міркування про те, що таке стартапное мислення, і рекомендації щодо формування згуртованої робочої команди.

Чому книга «Від нуля до одиниці: Як створити стартап, який змінить майбутнє» гідна прочитання

  •     На думку Пітера Тіля, монополії є основним двигуном технологічного прогресу, так як перспектива протягом багатьох років отримувати монопольні прибутки - потужний стимул для інноваційної практики. Подробиці про те, як це працює в сучасному світі, - в книзі.
  •     Написана легко і захоплююче, «Від нуля до одиниці» буде цікава не тільки плануючим стартап бізнесменам, а й тим, хто тільки починає вивчати світ бізнесу і центральні питання існування великих компаній.


Хто автор

Пітер Тіль - підприємець, творець платіжної системи PayPal, один з перших інвесторів Facebook, LinkedIn і Airbnb, засновник Palantir Technologies - компанії-розробника аналітичного ПО для ЦРУ і світових фінансових організацій.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре