Артикул: 76217
Бестселер

От хорошего к великому. Почему одни компании совершают прорыв, а другие нет

Автор: Джим Коллінз
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00146-204-0,  978-5-00057-905-3, 978-5-00100-363-2, 978-5-0; 978-5-91657-038-0; 978-5-00117-131-7

 

 
Оригінальна назва: Good to Great: Why Some Companies Make the Leap… and Others Don't
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 368
Палітурка: Обкладинка з клапанами
Мова видання: Російська
Формат : 170х215 мм (середній формат)
Наклад: 7000
Перекладач: Павло Павловський
Тип видання: 21-е видання
Рік першого видання: 2001
Мова видання:
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

У книзі аналізується досвід компаній, що здійснили перехід від хороших показників до видатних, таких як: Abbott, Circuit City, Fannie Mae, Gillette, Kimberly-Clark, Kroger, Nucor, Philip Morris, Pitney Bowes, Walgreens, Wells Fargo. Ці компанії зберігали високі результати протягом 15 років. Так, до 2000 року інвестиції в $1, зроблені в 1965 році в ці компанії, збільшилися б в 471 разів, а інвестиції в акції всіх компаній на ринку збільшилися б лише в 56 разів.

Дослідницька команда на чолі з Джимом Коллінзом розглядає фактори і умови, необхідні для переходу «від хорошого до великого», і його механізми. Автори переконані, що послідовне втілення в життя ідей і концепцій, викладених в книзі, допоможе практично будь-якій організації кардинальним чином поліпшити свою діяльність і добитися по-справжньому видатних результатів.

Фішки книги

Джим Коллінз - визнаний класик бізнес-літератури, чиї книги розійшлися по всьому світу тиражем більше 10 000 000 примірників!

Про автора

Джим Коллінз - бізнес-консультант, який відомий всьому світу завдяки науковим дослідженням в галузі управління.

Наукову кар'єру Джим починав в стінах Стенфорда на факультеті «Вищої школи бізнесу». У 1992 році він був удостоєний нагороди за видатні успіхи у викладанні. Працював в McKinsey & Company, Hewlett-Packard і інших великих компаніях.

У 1995 році відкрив лабораторію менеджменту в місті Боудлер. Саме з цього моменту Джим почав займатися бізнес-дослідженнями і навчати управлінців вищого рівня. Крім досліджень, лабораторія менеджменту Джима Коллінза займається розробкою інструментів для керівників компаній.

Ось уже понад 20 років Джим Коллінз і його команда вивчають різні компанії - від стартапів, які злетіли на вершину успіху і так само швидко затухли, до столітніх «довгожителів», які виробили власну концепцію зростання.

На основі досліджень Джим написав бізнес-хіти, які стали класикою ділової літератури: «Від хорошого до великого», «Великі за власним вибором», «Як гинуть великі», «Побудовані навічно» та інші. Вони переведені на десятки мов світу і неодноразово потрапляли в список бестселерів.

Цитати з книги

Секрет трансформації
Уявіть собі яйце. Ніхто не звертає на нього уваги, поки одного разу не вилупиться курча. Всі газети і журнали хапаються за цю подію: «Революційне перетворення яйця!». Начебто за одну ніч яйце вчинило дивовижну метаморфозу, кардинальним чином переробивши себе в курку.

Створюйте правильну команду
Ті, хто створив великі компанії розуміють, що основний прискорювач зростання - це не ринок, не технології, не конкуренція, не продукти. Найважливіший чинник всіх інших, - це здатність знайти і втримати потрібних компанії людей.

Чи важлива галузь?
Наше дослідження ясно показує, що немає необхідності належати до успішної галузі, щоб стати великою компанією. Кожна компанія, яка домоглася видатних результатів, створила власну економічну машину, незважаючи на ситуацію в галузі.

Їжак або лисиця?
У знаменитому есе «Їжак і Лисиця» Ісайя Берлін поділив світ на «їжаків» і «лисиць», спираючись на давньогрецьку притчу: лисиця знає багато різного, їжак знає щось одне, але дуже важливе. Творці великих компаній були до тої чи іншої мірі «їжаками».

Керівники 5 рівня
Керівники компаній, які досягли визначних результатів, вражають тим, що не говорять про себе. І це не лжескромність. Писав про таких керівників, постійно використовували такі епітети, як «спокійний», «простий», «скромний», «стриманий», «сором'язливий», «приємний», «непомітний».

«Чарівність підгузника»
У великих компаніях знають, що потрібно займатися тільки тим, що дійсно захоплює. Керівники Kimberly-Clark перейшли на споживчі товари здебільшого тому, що це їх захоплювало. Як сказав один з керівників: «Традиційні паперові продукти - це добре, але у них немає чарівності підгузника».

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре