Артикул: 984839

Осознанное неподчинение: Как реагировать на спорные распоряжения

Автор: Айра Чейлефф
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-2082-1,  

 

 
Оригінальна назва: Intelligent Disobedience: Doing Right When What You're Told to Do Is Wrong
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 235
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Рік першого видання: 2019
270 грн
Знижка 27 грн
243 грн
Є в наявності

Три фішки книги

1. Непокора керівництву - така ж необхідна річ, як і підпорядкування йому. З книги ви дізнаєтеся, чому.
2. Чи допоможе розвинути усвідомленість і відповідальність.
3. Філіп Зімбардо був настільки вражений методикою Айри Чейлеффа, що написав до книги передмову.

Про що книга
Ми звикли, що розпорядження начальства треба не обговорювати, а виконувати, - ця традиція сильна як в російському суспільстві, так і в інших країнах. Однак начальники нерідко помиляються, і чим вище ранг керівника, тим дорожче можуть обійтися його помилки.
Заперечити керівництву або навіть не виконати його вказівку - правильне рішення, якщо у вас більше досвіду, знань чи розуміння ситуації.
При розробці тактики усвідомленого непокори Айра Чейлефф, один з провідних світових фахівців з лідерства, грунтувався не тільки на своєму великому досвіді, а й на результатах досліджень в області поведінкової психології. Книга навчить вас критично осмислювати те, що вам пропонують зробити, аргументувати відмову, шукати більш ефективні способи досягнення цілей і повністю нести відповідальність за свої вчинки. Відстоюйте свою позицію, не боячись йти наперекір волі найвищого начальства! Якщо ви впевнені у своїй правоті, робіть так, щоб ваші доводи були почуті, - за допомогою усвідомленої непокори.

Цитата
"Молодим і не дуже молодим людям, які вирішують, підкорятися чи ні, усвідомлюючи свою особисту відповідальність за результат незалежно від прийнятого рішення і від того, хто віддав наказ ".
Айра Чейлефф

Навіщо читати
1. Ви дізнаєтеся, що таке усвідомлена непокора і чому важливо розвивати його в собі. Автор розбирає реальні ситуації і коментує кожен приклад.
2. У книзі аналізуються численні дослідження по темі, а також кейси з професійного досвіду автора. При цьому книга написана доступною мовою, весь матеріал буде зрозумілий і цікавий навіть неспеціалістам.
3. Прочитавши книгу, ви навчитеся мислити критично і будете усвідомлено підходити до будь-якої неоднозначної ситуації, коли від правильності вашого рішення і дій залежатиме дуже багато.

Для кого
Для широкого кола читачів

Про автора
Айра Чейлефф - засновник і президент Executive Coaching & Consulting Associates, почесний голова громадського Фонду управління Конгресу, фасилітатор майже сотні управлінь Конгресу, письменник, автор книги «Відважний послідовник: Як протистояти лідерам і підтримувати їх» (The Courageous Follower: Standing Up To and For Our Leaders). Журнал Leadership Excellence включив Айру в список "100 кращих фахівців з лідерства". Harvard Business Review назвав його піонером зростаючої галузі дослідження феномену послідовників. Викладає в Джорджтаунському університеті.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре