ЦІНА ТИЖНЯ "Блокнот «Tse Tobi» (чорний)" - 425 грн
Артикул: 114521

Одна звичка на тиждень. Зміни себе за рік

Автор: Бретт Блюменталь
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: ,  

 

 
Оригінальна назва: 52 Small Changes for the Mind: Improve Memory * Minimize Stress * Increase Productivity * Boost Happiness
Рік видання: 2021
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 170х215 мм (середній формат)
Вікові обмеження: 12+
Рік першого видання: 2021
Мова видання:
290 грн
Є в наявності

Ця книжка не теоретичне дослідження саморозвитку, а практичний посібник для кожного, хто хоче все встигати.

Прочитавши її, ви дізнаєтеся, як, крок за кроком упроваджуючи навіть невеличкі зміни у своєму житті, можна стати набагато щасливішими. Авторка пропонує нам комплексний план поліпшення здоров’я, даючи прості поради на щодень.

ПРО КНИГУ
Створивши таку собі дорожню карту до вашого кращого майбутнього, авторка цієї книжки та інших бестселерів, у яких пропагує здоровий спосіб життя, має на меті підштовхнути вас до невеличких, проте дуже важливих змін.

Бретт Блументаль розробила 52-тижневу програму простих дій, щоб допомогти вам стати здоровішими і щасливішими. Один крок щотижня — і вже за рік, виробивши нові корисні звички, ви почуватиметеся молодими й здоровими, матимете чудову пам’ять і будете набагато продуктивнішими у своїй справі. Лише рік до вашого кращого Я!

ПРО АВТОРА
Бретт Блументаль — експертка зі здорового способу життя з понад двадцятирічним досвідом і майже десять років консультує компанії з питань менеджменту. Здобула ступінь магістра бізнес-адміністрування і ступінь бакалавра в Корнелльському університеті. Також вона сертифікована спеціалістка WELCOA (Wellness Council of America) й AFAA (Aerobics and Fitness Association of America).

Бретт засновник і голова правління Be Healthy, Inc. - компанії, яка ставить за мету побудову більш здорової Америки.

ЦИТАТИ З КНИГИ

  • Слухайте музику

Музика — універсальна мова, яка викликає в нас емоції й навіть породжує пристрасть. Коли ми чуємо улюблену пісню, настрій миттєво поліпшується. Заспокійлива композиція допомагає розслабитися. Повільна й журлива мелодія підштовхує до роздумів і навіть навіює тугу. Музика спонукає до творчості, мотивує. А ще впливає на нас фізично — ми похитуємо ногою в такт, плескаємо в долоні чи танцюємо. Отож музика здатна змінювати нас.

  • Цінуйте враження

Витрачаючи час і гроші на враження, ми почуваємося краще з кількох причин. Насолода від покупок скінченна і з часом згасає. А от радісні події надовго закарбовуються в пам’яті, з плином часу можуть ставати яскравішими й набувати нового значення, так що ми довго будемо тішитися приємними спогадами.

  • Позбудьтеся перфекціонізму

Якщо вам важко даються рішення, можливо, проблема в тому, що ви завжди прагнете досягнути якнайкращих результатів. Нагадуйте собі, що ідеалів не існує, а правильне і неправильне, добре і погане — поняття відносні.

  • Шукайте в людях найкраще

Те, чого ми сподіваємося від інших людей, прямо впливає на їхнє самосприйняття й шанси на успіх. Науковці виявили: якщо вчителі очікують від дітей у початковій школі кращих результатів, ті таки досягають їх.

  • Усміхайтеся

Усміхнену людину вважають привабливою, товариською і тягнуться до неї. Щоправда, у тих, хто часто всміхається, з’являються мімічні зморшки. Але багатьом вони до вподоби, адже, на їхню думку, такі зморшки свідчать про добру вдачу людини!

  • Вгамуйте внутрішнього критика

Щодня в нашій голові точиться внутрішній діалог. Він може бути позитивним або негативним. Проте негативний украй рідко виявляється конструктивним, бо не допомагає нам розвиватися, а лише вказує на хиби й невдачі.
 

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре