Артикул: 709035

Одна справа. Як робити менше, а встигати більше

Мова видання: Українська Англійська

 

 
Автор: Ґері Келлер
Видавництво: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7388-86-8,  

 

 
Дод.автор: Джей Папасан
Оригінальна назва: The One Thing: The Surprisingly Simple Truth Behind Extraordinary Results
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 207
Палітурка: Тверда палітурка
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Перекладач: Анастасія Дудченко
Додатково: Закладка-мотати
165 грн
Є в наявності

Книга Ґері Келлера та Джея Папасана стала бестселером за версією журналів Wall Street Journal і New York Times, а також газети USA Today. Вона допоможе вам сконцентруватися на найважливіших речах вашого життя.

Про книгу

Вам потрібно менше. Вам потрібно менше відволікатися, витрачати менше часу на другорядні речі, марнувати менше життєвих сил на неефективну роботу, давати менше невиконуваних обіцянок і брати на себе менше непідйомних зобов’язань. Водночас ви прагнете більшого. Більшої продуктивності, більших доходів і більшого задоволення від життя. Зараз вам здається, що цього неможливо досягти. Рецепт вашого успіху на диво простий — варто лише визначити ОДНУ справу, ВАШУ справу, саме вона зробить вас щасливим у всіх сферах життя — робочій, особистій, сімейній і духовній.

Для кого ця книга

Книжка стане в нагоді всім, хто хоче досягти високих результатів, витрачаючи час ефективно й розумно.

Чому саме ця книжка

Книжка Ґері Келлера та Джея Папасана «Одна справа» покликана навчити вас зосереджуватися на найголовнішому й визначати такі пріоритети, які стовідсотково приведуть вас до неперевершених результатів.

Про авторів

Ґері Келлер — бізнесмен, відомий спеціаліст з продажу в галузі нерухомості, визнаний «Підприємцем року» за версією журналу «Інк».

Джей Папасан — головний редактор і віце-президент видавничого відділу «Келлер Вільямс Ріелті», президент компанії «Реллек Паблішін».

Відгуки про книгу:

«Одна справа» — це суперечливий, але дуже ефективний підхід до підприємницької діяльності та побудови успішного бізнесу. Тут заперечується звична думка про те, що для досягнення ваших цілей необхідна багатозадачність. Лише зосередившись виключно на одному, ви зможете чогось досягти.
Зорян Ротенберг, підприємець

Надзвичайно успішними людей робить лише одна річ, одна пристрасть, одна виняткова  здібність — стверджують Ґері Келлер і Джей Папасан у своїй книзі «Одна справа». І ми можемо переконатися в цьому на прикладі інвестора Воррена Баффета й комп’ютерника Білла Гейтса.
Вікі Елмер, журналіст

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують
+
=
Економія: 7 грн
307 грн